Motyvacija / Motyvacija / Startas:)
2015-03-18 22:47:38
Sveiki :)
prisijungiau lygiai prieš savaitę. Kokie pastebėjimai? Mitybos planas - tikrai gerai, bet... Nežinau kaip jums, o man sunku tas valandas skaičiuoti, darbe kartais taip užsilakstau (darbai, pasitarimai, susitikimai),niekada nepietaudavau vienodu laiku, valanda kita į vieną arba kiitą pusę, tas pats dabar su priešpiečiais, pietumis, pavakariais tada visi laikai išsibalansuoja :( Dar nesmagu, kad nebeišeina pietauti su kolegom, nes turėjom tradiciją eiti į valgyklėlę, o kartą per svaitę ir į kokią kavinukę, juk neisi ten su savo lėkštute, o dar neramiau, kad užuosiu svao mėgiamą maistą: kepsniuką, grilintą mėsytę, jūros gerybes ar pan. Aš myliu maistą: visokį skirtingą, įvairių skonių... Tikrai nesiskundžiu čia sudarytu mitybos planu, bet mane jis suvaržo ir labai jau paprastas (jokiu būdu ne prastas, tik konservuoto tuno galėtų būti mažiau, nes tikrai nėra sveika)... O dar pasisėdėjimai su kolegomis, gimtadieniai, vakarienės su draugais, mėgstami restoranėliai ir kavinukės... Ir šiaip labai "įtempta" mano darbotvarkė, po darbų vis turiu užsiėmimų, tai piešimas, tai šokiai, tai joga, beveik netenka grįžti namo iki 21 val. tai lieku be vakarienės, nes apie 23 val. jau einu miegoti. Sportas gerai :) Man patinka sportuoti grupinėse treniruotėse, tik sunkiai susiderinu paskutiniu metu dėl to patogu kai turiu planą ir nesvarbu kada grįžau namo, bet žinau, kad 30 min., porą kartų per savitę tikrai surasiu :) Koks rezultatas? Dar nesisvėriau ir to daryti neplanuoju, man svarbiasuia, kad jausčiausi gerai ir tilpčiau į visus savo rūbus :) Taigi, po savaitės jau pastebėjau, kad kelnės kurios buvo visai aptemptos ir beveik veržė dabar padidėjo :))) O šiaip iš bendros patirties noriu pasidalinti vienu patarimu - nepersistenkite ir tik be kraštutinumų! Nes nualinti savo organizmą irgi nėra taip jau sudėtinga. Sėkmės ;)
2015-03-19 10:11:10
Labas, sveikinuosi ir aš:) atėjau čia, nes po gimdymo jau praėjo 10 mėn., o dar turiu likusį nemažą kilogramų rezervą :) pilvas kyšo, pačiai nesmagu. Labai daug vaikštau, pasportuoju dukrelę kaip svarelį naudodama, bet.. jaučiu nenugalimą potraukį saldumynams. Nei dienos be spurgos/kekso/šokolado, o ir būnant namie daug daugiau užkandžiauju. Tikiuosi man pavyks, sėkmes ir jums!
2015-03-19 10:56:31
Nuoširdžiai sveikinu visus prisijungusius! Linkiu Jums nepamesti kelio dėl takelio :-).
Margarit, tai kas Tave paskatino prisijungti prie kilo.lt? Iš aprašymo supratau, kad visai gerai ir smagiai gyvenai iki tol :-) Kokie Tavo tikslai?
2015-05-03 19:59:54
Sveiki :) Praeitą vasarą su vyru nusprendėm keisti savo gyvenimo būdą, sveikiau maitintis, daugiau sportuoti. Savom jėgom pamečiau 14 kg. Tačiau metus rūkyti svoris sustojo, ir du mėnesius nepasikeitė. Taigi nutariau išbandyti čia. Šiandien buvo pirmas svėrimasis besimaitinant ir sportuojant nuo šio antradienio pagal kilo.lt programą, ir ką gi :) minus 2 kg! Manau, kad pradžia puiki :)
2015-05-03 20:33:00
Sėkmės prisijungusioms, laikantis atsakingai tikrai veikia, tik reikia atsispirt monotonijai ;) Sėkmės
2016-05-17 17:03:50
Labas,
Prisijungiau ir aš šiandiena, noras numesti svorį ir padailinti kūno linijas didelis, tik nežinau kaip pavyks, esu didelė smaližė.... gavau jau ir mitybos planą, nuo ryt jau pradėsiu, tikiuosi motyvacija nedings... :)
2016-05-17 21:35:05
Labas vakaras. Man irgi šiandien pirmoji diena... Ironiška, bet esu ta, kuri mėgsta sveiką maistą - visokius lapus, žoles, daržoves, dievinu žuvį, ir t.t. Bet man visad buvo gaila laiko gaminimui, kol viena gyvenu. Kitas dalykas - jeigu aš, būdama freelancer'ė, kurios šiandien bene vienintelis rimčiausias susitikimas buvo grožio salone pasidaryti manikiūrą ir pedikūrą, vos spėjau į tuos penkis valgymus (paskirstyti tolygiai valgymo tarpus, deja, nepavyko), tai ką kalbėti apie normalų, aktyviai dirbantį žmogų ofise, su griežtesne darbotvarke, su viena formalia pertrauka? Būtų įdomu paskaityti, kaip kiti su tuo tvarkosi...
2016-05-18 11:13:38
Labas rytas , man sian va antra diena :) jauciuosi labai gerai soti posportavusi skauda pilvo raumenis po vakar :) tikiuosi kad taip bus kiekviena diena , labai laukiu penkatdienio cia mano laiminga diena :) begsiu pas drauge nes turime tradicija susirinkti ir po vyno taurele isgerti plepant .... labai patinka maisto planas ir sporto....kol kas motyvacija 100%
2016-05-18 11:16:25
mano darbas ofise ir pirma diena praejo be problemu , valgiau kaip ir buvo nurodyta valandomis...tikiuosi taip bus visada lengva susiderinti :)
2016-05-18 11:41:18
Labas, nuo šiandien startą pradedu ir aš :) tikiuosi motyvacijos nepritrūks :) problema tik ta, kad dirbu pamaininį-paromis darbą , darbo dienai tai viskas gerai, nešiuosi pasigaminus maistą, bet kaip po darbo viską suderinti? rytinės košės jau neišsivirsiu laiku, ir grįžus po darbo, jau krentu į lovą, taip kad iki pietų jau miegu.... nežinau, ar tai nepakenks mano "planui" ? :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS