Motyvacija / Motyvacija / Startas:)
2016-06-21 12:25:36
Startuojam su maistu ir sportu jau nuo šio vakaro, žiūrėsim ar mano pilvukas susitrauks :D
2016-06-22 07:28:12
Sėkmės, pradėjau ir aš nuo pirmadienio vakaro. Pasirinkau sportą namuose ir derinu maistą. Visai nieko. Maistas visai skanus :) Sunku išgerti tiek daug vandens. Bet po truputį didinu. Tiesa, tenka visai šeimai dabar tai valgyti, nesiskundžia :D
2016-06-23 09:46:23
Sėkmės! Kokie jūsų tikslai ir apimtys?
2016-07-04 14:15:59
tikslas 10 kg dabar jau atrodo daug :) pirma savaite -2,2, antra +0,2 kg
2016-07-04 14:16:47
kaip jums sekasi su kūno svorio dizainu?
2016-07-05 13:02:48
Na, 10 kg tikrai atrodo daug bet viskas priklauso nuo apimčių ir turimo antsvorio. Jei KMI normalus ir antsvorio nėr, tai tie 10 kg yra tikrai žiauriai daug ir kris lėtai. kaip ir man buvo paaiškinta, kad mano -5kg kris lėtai, nes normalus KMI. Taip ir yra, laaabai lėtai...
2016-07-05 13:17:31
Tikra tiesa Silva84 :) Pas mane virssvorio lyg ir nebuvo, bet realiai daug riebaliuku buvo, norejau numesti 10 kg, nuo 64 iki 54 kg, numeciau 8 kg, o tada stopas ir +-2 kg varijuoja jau kokius puse metu. Kitas dalykas yra nuolaidziavimas sau ir nesilaikymas grieztai plano, nes 8 kg pakeite tikrai vaizda veidrodyje, o tolesni tie 2 kg nebebuvo labai aktualus. Bet tai suteikia atsipalaidavimo ir nebesistengi tiek, leidi sau per atostogas atsipalaiduoti, leidi savaitgali 2 lucky day, neatsisakai darbe siulomo pyrago gabalelio, isgeri vyno taure penktadienio vakare ir pan. Atrodo smulkmenos, bet jei turi konkretu tiksla, jos deja nuo jo tik tolina. Todel visos ir visi kurie cia ateina su konkreciais tikslais, tai turi susitaikyti su tokia realybe, kol nepasieksi tikslo - jokiu nuolaidziavimu. Pasiekus tiksla - ismokti islaikyti rezultatus, o tai labai sunku.
2016-07-08 18:32:05
As per pusantros savaites numeciau 1.6kg , tikiuosi kad per puse metu pavyks atsikratyt bent 15kg ir turet issvajota grazia figura bei nesigedyt aptemptos maikutes uzsidet. Deja mano motyvacija ir valia baigiasi labai greit. Tikiuosi kad si kart bus kitaip, o motyvuos ir tai kad nemazai pinigu investavau i si tiksla.
2016-07-30 11:26:19
Sveiki:)
pradedu eksperimentuoti ir siekti tikslo. Šiandien 2016-07-30. Narystė 6 mėn. :) Tikiuosi daug pasiekti ir pagaliau įgyvendinti savo svajonę turėti gražų kūną :) :) :)
2016-10-17 13:47:40
Pradzioje krenta greiciau nei veliau kai jau esi numetes kazkiek svorio
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS