Motyvacija / Motyvacija / Motyvacija, kai nusileidzia rankos..
2014-10-12 22:42:27
Gile, sveiki! :) Taip, tiesa sakant anksciau(kai be kilo.lt meciau svori) ir as taip save motyvuodavau, kad sveriausi kasdien. Kai pamatai ant svarstykliu minusa, iskarto jegu lyg padaugeja, bet kartais budavo nors +200gr ir tada jau prasidedavo panika ir per diena suvalgydavau kazko daugiau, nei reikia.
Dabar sveriuosi kas savaite, todel labai laukiu pirmadieno, kad paziureti savo rezultatus, nes praeita savaite rankos nusvyro, o sia savaite viska stengiausi daryti, kaip liepiama :)
Aciu :)
2014-10-12 23:43:15
SVarbiausia disciplina, ja isugdai ir tada tai tampa yprotis apie tai net negalvodamas darai, kaip robotas :)
2014-10-13 08:45:29
Aš tik su ta sąlyga, kad nepanikuosiu, ir leidžiu sau svertis kasdien :) bent kol kas veikia tik teigiamai, nes aš esu labai linkusi nuspręsti, kad ir taip nuostabiai atrodau, kam čia vargintis, geriau šiaip save mylėti ir nieko nedaryti :)) O svoris (ypač pakilimai po savaitgalio lucky day) primena, kad dar yra kur stengtis ir nedaug tereikia, kad kilogramai sugrįžtų...
2014-11-21 12:54:36
<iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/XjKf7ogQe7Y" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
2014-11-23 09:57:56
Never_give_up_, man yra taip pat! Dabar, jeigu per dieną suvalgau ką nors ne iš mano valgiaraščio, tai laukiu dvi dienos. Sąžinė griaužia ir labai noriu pamatyti minusą ant svarstyklių, tai atsiranda jėgų šias dvi dienas laikytis dietos. Tai tada po dviejų dienų sveriuosi ir matau gerus rezultatus. Tai labai motyvuoja:))
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS