Motyvacija / Motyvacija / Naktinis darbas
2014-09-11 02:51:00
Sveiki, kolegos, esu čia naujokas, todėl nesmerkite neišmanėlio:) Man iškilo vienas klausimas...Aš dirbu "slenkančiu" grafiku, turiu gana daug laisvo laiko, tačiau bent porą dienų savaitėje nutinka taip, kad dirbu naktimis, o dieną miegu (ruošiuos kitai nakčiai) kaip turėtų atrodyti mano mityba tokiu atveju? Pusryčiai ir vakarienė, ar turėtų vykti kažkas kitaip? Dėkoju už konsultacijas:)
2014-09-11 02:53:48
Manau, kad i viska ziurek paprasciau ir stebek savo emocine savijauta :) Jei tenka dirbti naktimis, tai zinoma, kad diena nesportosi, daugiauk skirk laiko miegui :)
2014-09-12 13:14:39
Man pradzioje padejo mitybos planavimas pagal darba. Susidariau grafika tikslioms valandoms. Pvz, jei darba pradedi 9, tai pusryciai 8h (pries iseinant is namu). Jei darba pradedi 18h, tai tavo pusryciai bus tarkim 17. Priespieciai 20h, pietus 22.30h, pavakariai 2.30, vakariene gali buti ir 6h, priklausomai nuo laiko kelinta eisi miegoti. Nesvarbu kad valgai velai, svarbiau bioritmas. Cia tik pavyzdys, bet reiktu adaptuotis individualiai. As valgau vakarais, nes einu miegoti 02.00h dazniausiai ar net veliau, bet svoris vis tiek krenta, nes maisto normos ir kokybe viska lemia. Is kitos puses, jei naktine pamaina tik 2k. per sav, tai gal tomis dienomis gali leisti sau nesilaikyti dietos. Svarbiausia pradeti bandyti valgyti reguliaraiai paskui skrandis pats pasufleruoja kada laikas ka daryti :)
2014-09-12 16:43:09
Siūlau pabendrauti šiuo klausimu su dietolegę. Pati dirbu paromis, tad man patarė tomis dienomis padidinti valgymo kartus, nes tą parą mažai miegu. Tad manau tiksliausiai patars šio reikalo profai :)
2014-09-12 21:06:31
Aciu uz pagalba:)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS