Motyvacija / Motyvacija / Kaip neprarasti optimizmo :)
2015-01-19 19:12:58
Sveikos.oho, ŠAUNUOLĖ, Jovita:) Vis delto, viskas įmanoma:) Su meniu man irgi viskas tvarkoje:) per šias dvi savaites numečiau apie 1,9kg. Nelabai tuo tikisi, patikėsiu tik po mėnesio, kad kažkas krenta :D O svarbiausia yra vaizdas veidrodyje ir savijauta...Kolkas niekas nesikeičia..Yra posakis: " Tobulumas pasiekiamas lėtais žingsneliais, jis reikalauja laiko rankos"...aš viskam kantri ir lėtai judu į priekį:) sėkmės ir Jums
2015-01-22 20:19:37
sveikos, siandien taaaaaip pasportavau :) ir labai savim didziuojuos, gal reikejo tu nuklydimu kad suprasciau, kas kaip kur, o dabar as tik i prieki :) negaliu, koks kaifas :D
2015-01-22 22:05:53
O aš tai supratau, kaip lengva "apsigauti" :) Kadangi porą dienų turiu tam tikrų stresų, tai apie maistą daug negalvojau - užkąsdavau šį bei tą ir maniau, kad tikrai telpu į kokius 1200 kcal :))) Šiandien primečiau ir ką... Gaunasi beveik 1700 kcal. :))) Taigi... Teks įsikalti į galvą, kad net stresuojant reikia šiek tiek pamąstyti prieš ką nors dedantis į burną... Nes stresas "išjungia" sotumo jausmą ir kažkaip nejučia privalgai per daug... :( O motyvaciją išlaikyti padeda tai, kad... aš vėl graži ;) Net ir sočiau pavalgiusi :)
2015-02-13 21:22:12
Sveiki, na kaip jusu optimizmai? :) mano kol kas ima virsu :D
2015-02-13 21:50:20
Mums viskas ok. Kur buvai dingusi? Kaip sekasi?
2015-02-15 08:19:32
Sveikos, mano optimizmas truputi apmazejes buvo kai pasisveriau si ryta :) per savaite +-0 - va ka daro linkejimai is kaimo... bet gerai kad apimtys sumazejo - viskas ir vel ramu :) galima eit pusryciaut! :) o kita savaite imsiu svori uz ragu ir bandysiu pamazinti bent keliais simtais gramu :)
2015-02-15 18:45:38
Sveikos, neseniai atradau labai puiku buda skaiciuot reikiamas kalorijas - i telefona atsisiuskite kaloriju skaiciavimo programele, kiekviena syki ''atsiskaitote'' uz tai ka suvalget, gali valgyt ka nori, taciau nevirsydamas dienos kaloriju, bei nepirsikite mielosios vandenuko :) ir sporto :) - man patinka, rezultatai dziugina! Per trys savaites -3,5 kg - startas 72, dabar 68,5 kg
2015-02-15 20:06:01
sveikos, na as darboo turejau :) visos sventes man darbymetis :D o siaip jauciuos gerai, tik va per valentina teko ir sampano ir vyno paragauti...ech, koks sampanas skanus, buvau skoni pamirsus :D
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS