Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Bandysiu siekti savo tikslo ;)
2016-04-15 11:10:33
Dėkui :) kaip man aiškino jis turi sutraukti skrandi ir sunormalizuoti mityba :) tai nors tik vakar antra karta gėriau, bet jau šiandien jaučiu, kad nebe tiek daug norisi valgyti jau, o ir skaičiau kai pasieki savo tikslą, reikia dar dvi sav ji pagerti vietoj vakarienes :) ir tai jau atprantu valgyti tiek daug :) nesinori net :) atsiliepimai tik teigiami :)
2016-04-15 11:12:12
O ir nereikia kokteilio pastoviai gerti :) bent kaip supratau :D nes poto jau ir priprasiu manau valgyti tiek kiek reikia ir skysčių tiek kiek reikia gerti :)
2016-04-17 22:06:09
sveiki, žiūriu esam panašių parametrų ir tikslų galutiniame variante. Mano ūgis 164 cm, svoris apie 59, numesti noriu viso labo 3 kg, bet jau 4 mėnuo eina ir vis nepavyksta, dar blogiau - svorio priaugau, todėl būkit atsargi su Cheat day. O šiaip linkiu sekmės ir ištvermės, skaitysiu ir seksiu Jūsų rezultatus, tikiuosi jie motyvuos ir mane.
2016-04-18 21:36:58
Sveiki,aš esu čia dar ne pilna savaitė esu dėka savo dukros .Niekada jaunystėj neturėjau problemų dėl svorio ,bet su metais ėmė kauptis atsargos ant pilvo todel sau siekiu tokio tikslo ,tik nežinau ar pavyks .dėkoju ,kad yra tokių žmonių ,kurie padeda tą daryti svajonėlė
2016-04-18 22:52:42
Sveiki,as beveik pries mėnesį viską gavau,bet vis neįstengiau pradet.Tai va,siandien ta diena isauso,pradedu.Sveriu 116,ugis 160.Noreciau kokį 80kg pasiekt.Žuriu į ateitį su dideliu nerimu.Baisu baisu
2016-04-19 10:55:53
Sveikos naujokes, keiskite pavadinima: BUtinai pasieksiu savo tiksla :)
Yamito, ar laikaisi grieztai plano visomis kitomis dienomis?
Laila 123, jei noresi, butinai pasieksi tuos 80 kg :)
2016-04-19 12:07:03
Nora, jau nebesilaikau jokio plano, nes visiškai viskas išsibalansavo....
2016-04-19 15:17:22
Yamito, tu greiciausiai esi is tu zmoniu, kurie nemegsta buti isprausti i remus. Kaip minejai, tavo tikslas buvo padailinti kuno formas ir islaikyti svori. Gavusi plana pasijutai suvarzyta ir ta baime pradejai malsinti maistu. (cia tik mano nuomone) Per lucky day bandai atsigriebti su kaupu uz tuos suvarzymus.
Pabandyk viska daryti is leto, be jokio streso, suvarzymu ir apribojimu. Lucky day nesilaikyk, bet jau kol kas. Valgyk be apribojimu tik stenkis pati savo noru pasirinkti sveikesnius produktus, tie kurie tau skanus, atsisakyk riebalu tik todel, kad tau jie neskanus ir pan. Ryte valgyk kose ne todel, kad reikia, bet kad ji skani, soti ir naudinga. Vakare valgyk darzoves todel, kad ju pavalgius skrandukas jauciasi neapkrautas ir t.t.
2016-04-19 20:38:12
Nora, Jus esate visiškai teisi. Bet esmė tokia, kad košes aš mėgstu, sveiką maistą dievinu ir galiu laikytis visų tų "apribojimų". Siūlomų patiekalų skonis fantastiškas, Bet....pradėjau daryti nesąmones - persivalgyti nesustojant, naktimis valgyti batoną (kurio nebuvau valgius jau kelis metus) su sviestu, saldumynus ir visokį šlamštą. Kiek mane konsultavo mūsų dietologai, kiek dėmesio man skyrė, kantriai aiškinomės kas yra ir kaip man padėti...ir visa savikontrolė iškrito iš rankų, kūnas visiškai neklauso smegenų.
2016-04-19 20:38:16
Nora, Jus esate visiškai teisi. Bet esmė tokia, kad košes aš mėgstu, sveiką maistą dievinu ir galiu laikytis visų tų "apribojimų". Siūlomų patiekalų skonis fantastiškas, Bet....pradėjau daryti nesąmones - persivalgyti nesustojant, naktimis valgyti batoną (kurio nebuvau valgius jau kelis metus) su sviestu, saldumynus ir visokį šlamštą. Kiek mane konsultavo mūsų dietologai, kiek dėmesio man skyrė, kantriai aiškinomės kas yra ir kaip man padėti...ir visa savikontrolė iškrito iš rankų, kūnas visiškai neklauso smegenų.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS