Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Tikslas: numesti virš 30 kg
2016-01-20 11:11:59
Sveiki,
čia esu jau antra savaitė, tai jau šiek tiek sekėsi palengvėti :)
mano ūgis: 172
svoris pradžioje: 109,1
svoris po 2 savaičių: 104,4
pamesta: 4,7
kadangi man tik beveik 21 metai, nenuostabu, kad svoris krinta gan greitai :)
esu studentė, studijuoju biomedicinos kryptyje, todėl tenka itin dažnai pasėdėti prie knygų, o tai prie gero neprivedė :)
tikiuosi grįžti į normalų svorį :)
tikslas: sverti 70 - 75 kg.
2016-01-20 12:17:07
Didžiausios sėkmės ir kantrybės :)
2016-01-21 17:50:42
Paciu laiku.....nes nukrytes svoris ,nepaliks pedsaku odai....ta prasme nebus nudrybusi oda....Stiprybes ...
2016-02-02 22:39:56
Aš čia nuo sausio 5, jau mėnesis įveiktas:) mano ūgis 174cm svėriau 98kg..o dabar sveriu 93,5kg pokyčiai vos įžvelgiami :) bet jaučiuosi žvalesnė. Smagu kai žemėja kmi ^^ man tik 20m. Svajoju sverti mažiau nei 70 :) ir būti sveika :)
2016-02-19 20:43:00
As cia jau 2 diena. Svori mesti pradejau nuo Kaledu savistoviu. Domejausi labai produktu derinimu, atsisakiau pieno produktu, miltiniu patiekalu. Tai per visa ta laika netekau 9kg. Dar liko numesti virs 20kg. Prisijungiau cia, nes pritrukau sveiku maisto patiekalu ideju :)
2016-04-15 11:15:18
Sėkmes :) smagu, kad judat link savo tikso :))
2016-07-22 11:26:47
Mano situacija labai panaši. Man 21, o sveriu 105kg... jau nebegalėjau žiūrėti į veidrodį tad nusiteikiau ir pradėjau :) Esu čia dar tik trečia diena, bet jau spėjau atsikratyti 1kg. :) Maisto gaminimas yra vienas iš nemėgstamiausių mano užsiėmimų tad labai sunku įsivažiuoti :) Bet stengiuosi ir labai tikiuosi nepasiduoti, kaip dažnai nutinka, nes esu silpnavalė. Tačiau matau, kad čia yra palaikymo tad tikiuosi nepaleis manęs :)
2016-07-22 15:35:06
Sveika, tikrai tikiu, kad pavyks! Ir aš nemėgstu gaminti maisto, bet čia galima rasti daug trumpai gaminamų patiekalų. Turbūt pradžioje nurodei, kiek laiko norėtum skirti gaminimui. Man labiausiai šitoje programoje ir patinka, kad nereikia pačiam ilgai galvoti, kokių produktų nusipirkti, ką pasigaminti ir t.t. Šiaip ta sveika mityba, neleidžianti priaugti svorio, ir iki šitos programos man buvo daugmaž aiški, bet užsikabinau būtent dėl to, kad man pasiūlomas visos savaitės meniu.
2016-07-22 21:19:24
Oho... kokie čia žmonės susirinkę :) Jūsų visų istorijos gali tapti įkvėpimu daugeliui kitų žmonių ir nepaprastu pasiekimu gyvenime.
Man teko ne kartą susidurti su situacijomis, kai, atrodo, nurašai kitą žmogų arba pats save, nes galvoji, kad nepavyks, kad ne toks užsispyręs. Bet taip pat ne kartą teko matyti, kaip žmonės pasiekia daugiau nei kada būčiau pagalvojęs.
Kas kilo.lt yra labai faina, kad negali fake'inti, nes tada būni nesąžiningas pats su savimi. O jeigu jau labai sunku, tada visada sulauki motyvacijos ir palaikymo iš kitų. Tas jausmas, kad nesi vienas toks, kuriam sunku pasiekti tikslų, labai įkvepia ir suteikia užsispyrimo bei jėgų. Tad tik netylėkit, jeigu sunku. Visi aplink bendraminčiai - tikrai patars ir pamotyvuos ;)
2016-07-24 11:44:34
Sveiki visi! Esu naujokė! Ūgis 172,5 cm, svoris buvo 113. Kai užsiregistravau čia (2016.07.22), iš jaudulio negalėjau kąsnio praryti - pirmą dieną tiesiog ragavau, kas nurodyta. Kai pasisvėriau kitą dieną, svarstyklės rodė 110 kg. Šiąnakt negalėjau užmigti - kamavo alkis. Bijau palūžti - ištuštinti visą šaldytuvą. Patarkite, kaip tokiais momentais numalšinti alkį?
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS