Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Mano pradžia - 66 kg
2016-01-06 23:27:03
Siuntė Marę į Žagarę, kad parneštų dūdą varia(o)... :)))
Niūniuoju, labai įsimintinas tavo slapyvardis, marezagare :)
Sėkmės siekiant savo tikslo :)
2016-01-07 17:20:17
2016-01-07 18:01:51
O cia tik man mano zinutes nerodo ar ir kiti nematot?
2016-01-07 19:36:35
Taip, pirmoji tuščia.
2016-01-10 11:04:05
Sveiki, štai ir prabėgo beveik savaitė nuo pradžios su kilo.lt. Kadangi svėriausi ir apimtis pasimatavau praeitą pirmadienį, tai galutinius savaitęs rezultatus rytoj parašysiu. O kol kas apžvelgsiu prabėgusią savaitėlę.:) Ji mano supratimu nebuvo sunki, kažkaip atvirkščiai - aš laaabai didžiavausi kažką pradėjusi daryti:) O kur dar sportas..., nors tik du kartai per savaitę, bet daugiau nei valandą užimanti programa kaip pradžiai atrodo visai neblogai, tuo labiau kad dar ir šokiai klasikiniai du kartai per savaitę, tai gal kol kas ir pakaks...:) Po penktadienio padidinto krūvio kojoms, šiandien vos paeinu...:) Taip: vandenukas ir žalioji arbata geriasi lengvai, skysčių normą išlaikau, jaučiuos gerai:) Valgiai: atradimas: lašiša ir tuno salotos. :) Kažkaip žinojau, kad gal nieko visai, bet niekada meniu tokio dalyko nebūdavo. (tiesa naujiesiems metams kepiau lašišą ir jau nuo tada nusprendžiau, kad ji mūsų su vyru meniu bus tikrai įtraukta dažniau.:) ) Kol kas trumpa reziumė: iki "lucky day" buvo numesta 1,9 kg (apimčių kol kas nematavau), po "lucky day" plius 600 g, bet tikiuosi juos iki rytojaus gražinti tinkamu šios dienos rėžimu. Sakyčiau jeigu taip kilogramai kris - iki trisdešimtmečio tikėtosi 60 - ies kg svorio gal ir pavyks!!! :) Na o "lucky day" meniu buvo toks:
Pusryčiai: 2 kiaušinių plaktas omletas su riekele juodos duonos ir išsiilgta aukščiausios rūšies dešra, plius labai vienintelis per praėjusią savaitę išsiilgtas gėrimas - baltos kavos puodelis su pusantro šaukštelio cukraus.:)
Priešpiečiai: obuolys.
Pietūs: kiaulienos kepsnys, bulvytės fri ir šviežios salotos.
Pavakariai: įsiūlytas vanilės skonio sūrelis. ;)
Vakarienė: svečiavomės, tad prie pokerio stalo vyravo toks meniu: pusantro buteliuko nealkoholinio citrinų skonio alaus (Alkoholio iki 30 -mečio visiškai atsisakiau), du sušiai, laaabai skanūs draugės gaminti sumuštinukai su tunu "Hellmans" majonezu ir džiugo sūriu (tad jų iš tiesų nė nežinau, kiek suvalgiau ;D, dar keletas kitų įdomių užkandžių ir naminių lašinių su juoda duona, svogūniuku ir marinuotais agurkėliais kažkiek tai , kiek nepasakysiu :) Skamba, taip, lyg suvalgiau nežinia kiek ir labai viskas kas buvo valgoma buvo kaloringa, tačiau priaugti 600 g sakyčiau turėtų būti gana lengvai per keletą dienų numesti:)
Tai tiek iš manęs žinių šiam kartui, o kaip sekasi temos kaltininkei, bei kitoms kartu su manimi prisijungusioms mergaitėms? Pasidalinkite mintimis..>:)
2016-01-11 11:21:16
Sveikos merginos, man sunku laikytis plano nes nuolat noriu kazko saldaus ir jeigu nesuvalgau bunu velniskai pikta :/ nelabai man padeda ir dziovinti vaisiai, nei dar kazkas :). Plius man rado mazakraujyste (nuosirdziai nesuprantu is kur, nes valgau tikrai gerai, bet matomai ne ta kur yra gelezies :) ).Pliu suzinojau, kad liepos gale man reikes grizti i Lietuva, laukia svente - krikstynos, ir susipazinsiu su savo draugo seima :) Tai pr 6men tikiuosi pamesti apie 10kg, atrodo sociai laiko yra tam ir tikiuosi man pavyks :) Greitu rezultatu nesitikiu, nes su emociniu valgymu, labai sunku kazka nuprognozuoti :)
2016-01-11 11:27:38
Vilija30 sverkis pries lucky day, nes kitaip negausi tiksliu duomenu.
2016-01-12 12:29:28
Ačiū Nora, teiravausi dietologės, tai ji man tą patį pasakė:) O apimtis kada matuotis?:)
2016-01-12 13:03:54
Ne reciau kaip dvi savaites pradzioje kol smarkiau krenta svoris, veliau jis krenta ne taip intensyviai (aisku jei nesveri virs 100). As siuo metu matuojuosi 1 karta per menesi, taip pat ir fotografuojuosi.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS