Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vaikinų ir merginų motyvacinė tema
2015-11-13 11:01:44
Nereikia savęs bereikalingai gąsdintis, geriau po cheat day išneškit savo svarstykles kur nors ant stogo ar pas kaimyną... :D
2015-11-13 15:45:13
Aš tai per pirmą cheat day maždaug valgiau susidėliojęs iš visos savaites skaniausius patiekalus man iš kilo.lt sudarytos dietos, bet nuėjau į salę papildomai cardio pasidaryti sekmadienį tai iškart po treniruotės suvalgiau 1 submariną iš degalinės o namie iškart du balandėlius tai pirmadienį +1kg :D bet nenusiminiau nes galėjau sportuoti pirmadienį ypač užsivedęs ir buvo svoris jau mažesnis nei savaitės gale :)
2015-11-14 18:35:31
Na va šiandien atlikau svėrimąsi rezultatas jau 93,3 kg :D
2015-11-15 17:17:08
saunuolis! sveikiname! tavo programa turbut kitokia, nei musu moteriskosios gimines, gal gavai stipria sporto programa. kas sudare tau treniruociu saleje programa- kilo ar sales treneriai? kas tau sunkiausia laikantis sio projekto? moteriskas klausimas- kas gamina?...
2015-11-15 18:27:31
Ačiū už palaikymą atiduodu visą save svajonei būti geresniu vyriškos giminės atstovu:D Kadangi prisijungiau prie Kilo .lt tai naudoju jų sudarytą tiek sporto tiek mitybos programą :) Valgau šiuo metu 1800kcal :) Sunkiausia, kad turiu atsisakyti kaikurios veiklos su draugais kadangi siūloma veikla kirstųsi su mano išsikeltais tikslais :) Šiaip gaminu pats ir maistas tikrai skanus bei gamyba užtrunka 30-40min tai viską suspėti ištiesų lengva :) Beto dirbu slenkančiu grafiku 4 darbo 2 išreiginės keliuosi 5.30 :)
2015-11-30 21:46:18
Kadangi senai buvau užsukęs tai norėčiau atnaujinti savo rezultatus ;p šiandien atlikau svėrimąsi ir rezultatas stulbinantis 90kg :D Uhu - 10kg :D
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS