Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Mamytės kelionė link tobulo kūno
2015-12-10 00:04:16
SĖKMES
2015-12-10 22:46:21
Mielosios,
pasidalinsiu savo istorija :) užsirašiau iškart tik nustojusi žindyti vaiką. Kad galėčiau visa pasinerti į mitybos susidėliojimą ir sportavimą. Kai žindžiau, mažoji neduodavo visai sportuot :D
Užsirašiau 3 mėn. Ūgis 175cm, o svėriau tuo metu 72kg, pati juos prisiauginau su metais. Sportuodavau, bet vien sportas rezultatų negerino, nes prisivalgydavau maisto po to. Tad jau kai pasiryžau tai pasiryžau, tiesiog nebegalėjau į save su maudymke žiūrėti, o tai buvo birželio 1-oji, pati vasaros pradžia, o man verkti tik norėjosi. Tad ėmiausi veiksmų. Laikiausi kruopščiai ir pokyčiai ėmė jaustis nuo kokios 3 dienos :) Mano tikslas buvo kaip paauglės - sverti 58kg. Žinojau, kad nerealu, bet reikėjo to, kad lengviau atstovėčiau prieš pagundas. Tad per tuos 3 mėn. ir atostogaudama (o per atostogas nesportuodavau, nes daug vaikščiodavom, o maitindavausi +-, vieną iš maitinimų kaip Ilka rekomenduoja, valgydavau ką noriu), ir namuose būdama, neįtikėtina, bet pasiekiau savo tikslo-2015 08 31 svarstyklės rodė lygiai 58kg. Man tai buvo kaip stebuklas ir įrodymas, kiek daug ryžtas duoda :) manęs klausdavo, ką aš darau, o aš nežinau, tiesiog tirpo tie kg ir per atostogas ir po jų. Nuo to laiko visokių dienų būta ir mano tikslas nebėra gyventi tik pagal kilo.lt ar skaičius svarstyklėse, tačiau stengiuosi ir mankštintis reguliariai ir žiūrėti, ką į burną dedu. Aš save laikiau sportiška, o tik po šių sportavimo mėnesių supratau, kad jokių raumenų pas mane nebuvo likę. Neiškeisčiau savo dabartinio kūno į senąjį. Man smagu, kad aš galiu padaryti 20 atsispaudimų, nors gyvenime nemokėjau to, kad galiu lanką sukti į abi puses, nors dar prieš metus nesugebėjau to padaryti, pirm1kart gyvenime nubėgau 10 kilometrų. Ir dar įdomi detalė - intymus gyvenimas pasidarė žymiai malonesnis, nes aš geriau pažįstu savo kūną. Nors niekad nebūčiau ape tai anksčiau pagalvojus, tad didžiausios sėkmės kiekvienos iš jūsų kelyje. Jūs tikrai kiekviena galite pasiekti dar daugiau nei užsibrežėte! Kaip aš sakau, atsilaikyk šiandien prieš pagundą, o rytoj pats sau padėkosi ir tavo kūnas tau padėkos ;)
2015-12-10 22:50:42
Kitas įdomus dalykas, kad aš iki tol vengdavau fotkintis. Kilo.lt paprašė surast fotkę, negalėjau, nes visas savo nuotraukas pastarųjų metų tryniau lauk. O dabar mano albumas praturtėjo mano nuotraukomis :)
Mano papildoma motyvacija buvo liepos mėn.numatytos krikštynos, per kurias norėjau atrodyti gražiai. Tad suraskite stiprią motyvaciją, rašykitės, pastiprinkite ją, tada kažkaip žymiai lengviau įsivažiuoti. Aš tikrai buvau itin laiminga tuos 3 mėn. Kai bus sunku, galite paskaityti mano dienoraštį, kurį pildžiau nuo pat birželio 1 dienos - "kelionė į save", tikiu, kad sustiprins sunkią akimirką ;)
2015-12-14 11:42:45
Kaip smagu čia užsukus rasti tiek veiksmo :) Pastarosiomis dienomis buvau užsiėmusi, leidau daugiau laiko su šeima, tad ir nebuvau labai aktyvi narė, net keliskart pamiršau įvertinti dieną. Bet išsimatuoti ir pasisverti niekad nepamirštu, tad štai mano aštuntosios savaitės rezultatai:

Ūgis - 172cm
Svoris - 74,8kg (-0,2kg)
Rankos apimtis - 28cm (išliko)
Krūtinės apimtis - 95cm (-1,5cm)
Liemens apimtis - 78cm (-0,5cm)
Klubų apimtis - 102,5cm (-0,5cm)
Šlaunų apimtis - 58,5 (-2cm)

Pirmas mėnuo: 80kg 100-88-107 (61;29)
Antras mėnuo: 75,8kg 95,5-80-104 (61;28)
Trečias mėnuo: 74,8kg 95-78-102,5 (58,5;28)

Taigi, per mėnesį:
-1kg ir -6,5cm.

Iš viso:
-5,2kg ir -23cm.

Tikrai šį mėnesį mityba nebuvo tokia, kokia gera ji buvo pirmąjį mėnesį. Belieka tik džiaugtis, kad judu į priekį, nors ir po truputėlį.

Kaip kitoms sekasi? :)
2015-12-21 14:00:55
Ir vėl aš vėluoju sau prisiduoti. Vyras mažiau dirba artėjant šventėms, galiu ir su juo daugiau pabūti ir išlėkti su draugėmis pasimatyti. Devintoji savaitė:

Ūgis - 172cm
Svoris - 74,1kg (-0,7kg)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS