Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Kelionė vestuvinės suknelės link
2015-11-18 12:18:21
Pagaliau ir aš čia :) buvo tikrai sunki ir darbinga savitė, tad viską buvau atidėjusi į šalį. Bet informuoju, kad grįžtu. Rytoj svėrimosi diena. Žinau, kad būsiu galbūt net priaugusi svorio, nes praėjusi savaitė buvo gana sudėtinga. Visgi bandžiau išlaikyti ritmą.

Lady, kaip tau? Ar judi į priekį? :)
2015-11-18 12:33:52
O as jau pagalvojau, kad nutraukei naryste :p
Man praeita savaite +100 g ir -1 cm nuo liemens ir slaunu.
Kazkaip nekrenta man tie kg pagal kilo.lt skaiciuokle :)) Reikes matyt pradet sukciauti su organizmu, gal bus geresni rezultatai :D Dabar man sverimasis sestadieni.
2015-11-18 13:58:02
Man praeitą savaitę +300g ir -0,5 nuo šlaunų, -0,5 nuo klubų.. kitur matmenys nesikeitė... keistai kažkaip irgi :)

Tai judu ŽIAURIAI lėtai!
2015-11-19 11:31:50
Labas rytas :) taigi, šiandienos rezultatai:

Ūgis: 170 cm

8 savaitė: 58,1 kg Išmatavimai 86/64,5/97 (53)
7 savaitė: 59 kg Išmatavimai 86/64,5/97 (53)
6 savaitė: 58,7 kg Išmatavimai 86/65/97,5 (53)
5 savaitė: 58,8 kg Išmatavimai 86/65/98 (53,5)
4 savaitė: 59,6 kg Išmatavimai 86x65x99 (54)
3 savaitė: 60,2 kg Išmatavimai 87x66x99,5 (54,5)
2 savaitė: 60,6 kg Išmatavimai 88x67x100 (55)
1 savaitė: 60,6 kg Išmatavimai 89x68x100 (56)
STARTAS: 61 kg Išmatavimai 89x70x101 (57)

Apbendrinimas:

Svoris -2,9 kg
Krūtinės apimtis -3 cm
Liemens apimtis -5,5 cm
Klubų apimtis -4 cm
Šlaunų apimtis -4 cm

Praeitą savaitę svoris buvo pakilęs, bet apimtys sumažėjo. Šiai dienai sveriu daug mažiau, bet apimtys nepakito. Panašu, kad praeitą savaitę buvo susikaupę skysčių arba žarnynas neišsivalęs, kad rezultatas buvo svorio atžvilgiu nekoks :)

Žodžiu, viskas gerai! Mano tikslas - kitą savaitę įžengti į 57 kg zoną! :)
2015-11-19 15:29:17
Sekmes, Agne!!!! Ziuresim ka cia mano svarstykles rodys sestadieni :)
2016-02-29 23:23:02
Skaitinėjau temas ir kažkaip užkliuvo už akių pastaroji! Perskaičiau visą temą iki pat galo, tik paskutinė žinutė žiuriu seniai rašyta, kažin ar temos autorė Agnė dar čia, suintrigavo su tolimesniais rezultatais, kažkaip skaičiau skaičiau ir viskas taip artima pasirodė, pora kart plačiai nusišypsojau :D

Na mano pradžia ne tokia graži išties, svoris daug didesnis, tad iki finišo dar kokie 8 kg minus ;)))) bet iki tos vestuvinės suknelės man dar visi metai, tad laiko, priprast gyventi sveikiau ir žinoma gražiau, pamilt save, dar yra ...

Paradokas, nors visą gyvenimą mylėjau sportą ir oi kaip nemylėjau visų dietų, db gaunasi atvirkščiai, dieta - įgyvendinamas reikalas, bet kaip prisiversti sportuoti?? mistika! Ypač tokiu laiku kai už lango ryškiai dar pavasariu nekvepia. Žinoma ateis pavasaris, žinau judėjimo prasme atsigausiu - dviratis, vakariniai prasibėgimai... bet dabar. bandžiau sporto salę - gaila pinigų išmestų į balą, net tas nesumotyvavo (buvau viso 3 kartus)... aišku, kaltinu intensyvų darbą, bet ar tikrai???

Žodžiu išsiplėčiau ne į temą visiškai :D

Tai kaip Agne tavo rezultatai? ir kaip ta vestuvinė suknelė??? kaip minėjo viena narė, ar siaurinti nereikės???
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS