Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Pirmas menėsis
2016-02-08 19:16:52
Taigi ir aš baigiu pirmą mėnesį. Pirmas 2 savaites buvo sunku priprasti, sunku vakarais neėsti. Dieną maitinausi panašiai iki Kilo: varškė, košės, vištiena, dievinu daržoves, miltų jau keli metai nevalgau, saldumynai buvo tik prie progos. Bat labai daug valvydavau obuolių ir labiausiai vakarais po darbo. Koks kilogramas vakare sueidavo kaip nieko. Tai čia buvo sunkiausia. Pirmas d i savaites nukrito 4kilogramai, džiaugiausi. Trečią viskas sustojo, naei kilogramai, nai centimetrai. Pasitariau su dietologe, pasirodo vakarinė mor
2016-02-08 19:27:02
Ups, išsisiuntė nebaigta. Taigi toliau, vakarinė lyšna morkytė ir nešigerti 2300 vandens stabdo reikalą. Nebeužkandžiauju net salotos lapu, pripratau, vis motyvuoju, kad tikslas saldesnis už morką. Ir dietologė rekomendavo vandenuką keisti žalia arbata be nieko. Kai pradėjau gerti nurodytą kiekį, kilogramai vėl juda žemyn. Per nepilną mėnesį 5 kilogramai ir nemažai centimetrų. Net paltukas nebeįsiveržęs. Žinoma, iš tų 5 kg dauguma išsipūtimo vandens, o taukų gal kokie 2, je ne mažiau. Esu patenkinta pasiekimais, prasitęsiau narystę, dar kelis kg norėčiau numesti, o toliau mokysiuos išlaikyti.
Be pastangų nepasikeisiu. Sėkmės bendražygiams.
2016-02-08 20:45:24
Man per pirmą mėnesį pavyko atsikratyti 5,6 kg.
2016-02-08 21:18:26
Man per pirma menesi minus 5,7 kg ir 35,5 cm nuo visu apimciu :)
2016-02-09 09:43:06
man per pirmą mėnesį nukrito 4 ir 8 per pusmetį :) bet ir džiaugiuosi :) nuo visų apimčių 43 cm :)
2016-02-09 18:45:33
Oho, aš tik 28 cm per visur. Fantastiški rezultatai!
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS