Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vis dar jauna
2016-04-19 10:31:06
Piešiny, aš vis dar prisimenu parašyti geras savybes, bet ar negaliu sugalvoti savųjų. kažkaip nuo kilo.lt irgi jau senokai nutolau. jau gal ir pusantro mėnesio nebelabai ir pažiūriu į mitybraštį - kažkaip gal jau galvoj ir organizme natūraliai įsikirto mitybos sistema ir atkartoju ją. labai smagu skaityti tavo istorijas.
2016-04-19 22:44:53
hh prasom nepamirsti savo temos ir ja testi! seniai ka buvai uzrasius!
tiesa, o kokias paskaitas ruosi? is sociologijos?

Robertai- knyga yra olandu kalba.Pavadinimas optimistiskai nenuteikia-sunkiai isverciama, mzadaug ,,gedejimas laike,, ir poteme ,, paieska issiskyrimo ir praradimo zemelapyje,, Neina graziai isverst as cia pazodziui.
Bet knyga tikrai nera ,,juoda,, perskaiciau tik kelis puslapius, kai perskaitysiu viska, papasakosiu daugiau.
Jau norisi pasiimti piestuka ir pasibraukti mintis. Medziagos pamastymui sociai. Pvz tokia mintis ,, Jei ka nors prarandi, jis atsiranda is naujo, tik kitaip,, tai va, tas ,,kitaip,,....
na, kaip ten bebutu, yra apie ka pamastyti. parasyta tikrai nepavirsutiniskai. kaip ir olandams budinga, labai daug analizes ir nedaug emociju.
kadangi pati esu ,,procese,, man tokia knyga- atradimas.
2016-04-21 12:25:54
ei, Piešiny, kas čia nutiko? buvau susekta? nes tikrai neminėjau, kokį darbą dirbu ir kokia mano specialybė :DDDDDDDD
2016-04-21 13:49:57
esu ragana ir matau visus kiaurai....
chi chi, baik bajerius, hh
nieko as taves nesusekiau, pati parasei ka veiki. as skaitau atidziai

persidirbau. keliuosi 6 namo griztu 22.30
parasinesiu kai issimiegosiu
2016-04-22 10:31:04
Vis skaiciau, skaiciau ir PAGALIAU baigiau skaityti jusu ilgaji foruma! zaviuosi Jumis, tokio ryzto ir valios mazai pas ka :)
siame forume randu viska! visa kas padeda nepasiduoti (nors ir sunkiai sekasi) :)
labai dziaugiuosi, kad yra tokiu nuostabiu ir motyvuotu zmoniu :)

JUS saunuoles!
2016-04-22 11:33:06
sveikos! seniai cia nesilankiau,kompas sugedo ir butinybes nebuvo. noriu pasidziaugti,kad neblogai sekasi liekneti. svoris nukrito 5kg,gal ir ne tiek daug per 2,5men, bet apimtys dziugina labiau,nuo liemens -10cm,nuo klubu ir slaunu po -5cm,nuo rankos-3cm,krutine-2cm. mitybos grieztai nesilaikau,nesikamuoju. i kava isidedu maza sauksteli cukraus,i zalia arbata medaus,pavakariam suvalgau banana,tai buna dazniausiai po treniruotes, ir butinai ko nors saldesnio jei labai noriu. Pvz,snd priespieciam suvalgiau maskarpones surelius 2vnt,viso 300kcal. uztat laiminga ! gal pietum maziau lasisos valgysiu,bet greiciausiai maziau darzoviu,arba pavakariam maziau. lasisa niekad neatsibosta. mesos nesinori.
sportas patinka,daznai iseinu pasivaiksciot, per1val nueinu 5,600km,ir sudeginu 440kcal.taip rodo programele endomondo. klube sportuoju 2-3k i sav.,su svoriais iki 1val. taigi, manau kad mano atveju sportas prisideda kokiais 50-60proc.
iki narystes pabaigos liko 17d, bet iki idealaus 56kg, klubu 90cm, liemens apie 68cm, slaunies 53cm maziausiai 3men. siuo metu sveriu 65kg, ugis 164,5cm. kai pagalvoji,kad sverdama 66kg gimdziau pirmus 3vaikus...
2016-04-24 12:18:17
mano sekmadienio istorijos, kas skaityt megstat. sikart truputi is darbo.

pries pora metu lankesi pas mane nuostabaus grozio mergina, prase isspresti keleta medicininiu/estetiniu problemu. ruosesi vestuvems. apsilankydavo su busimuoju, irgi itin dailiu princu ant balto zirgo. vestuvems ruosesi metus laiko ir viskas turejo buti maksimaliai tobula. viskas jiems taip ir pavyko- pasakiskai grazi pora susituoke.
kuri laika abieju nemaciau, bet pagalvodavau. Jos mama lankesi pas mane toliau, bet nieko nepasakodavo.
viena ryta gerdama kava atsiverciu laikrasti ir apstulbstu, Inetrviu su taja graziaja kliente ir nuotrauka- joje jos neatpazistu. Kovoja su kruties veziu. Nustate per velai. Gimineje- Tas genas, mociute, tetos mire nuo sios ligos. Jos mama prevenciskai pasalino krutis, nes irgi nesiojo ta gena. Dukra nespejo- gydytojai mane, kad ji tam tyrimui per jauna, juk ne 30 neturejo. Ir stai, zlugo visos svajones- nestumas pries laika nutrauktas, nes itin agresyvia liga reikejo pazaboti itin agresyviom priemonem.
Toji jauna moteris- tikra kovotoja. Neziurint princeses isvaizdos jos charakteris -ne princesiskas. Ji pasirinko viesuma. Savo liga ir savo istorija panaudojo kad isviesint esamus istatymu trukumus ir juos pakeist. Ikure fonda. Surinko parasus ir pateike seimui. Suorganizavo gydytojams skirtus kongresus. Pasake- nezinau, kiek man liko gyvent, bet savo paskutines jegas panaudosiu tam, kad daugiau nei viena jauna moteri su Tuo genu neistiktu mano likimas.
Po puses metu -vel straipsnis laikrastyje ir interviu su ja. Vis dar sunkiai atpazistama, ant galvos-perukas. Liga kiek pazabota, ji vis dar gyva ir optimistiska. Akyse- ziburiukai- jos kova- tiek asmenine, tiek visuomenine duoda vaisius.
Nezinia, kiek jai skirta gyventi. Jos mama vis dar matau, bet apie dukra ji nesneka. Nezinia, ka galvoja.

Pazistu ir teti, kurio vaikas serga raumenu atrofija.Irgi ikure fonda, rengia dviraciu varzybas, renka pinigus tyrimams.

Kiti tevai irgi ikure savitarpio pagalbos bendruomene, sunui- smegenu auglys, Isoperuotas sekmingai.

Specifinis renginys- mazas berniukas isdalijo likusias nuo jo gydymo surinktas lesas kitiems, ta pacia liga sergantiems. Jam JAV operuota neuroblastoma ir tam buvo renkamos lesos.

Zinau ir mama, kuri itin vengdavo zmoniu su negale, kazkaip juos vadindavo ,,tie,,. likimo smugis- gime sergantis vaikas, iki siol reikalaujantis daug prieziuros. Jos charakteris po truputi keiciasi- tampa pakantesne, tolerantiskesne, nors jai ta smugi priimti vis dar per sunku, vis dar grauziasi.

Galeciau pasakot be galo, tokiu istoriju zinau daug, tokiu zmoniu pazistu nemazai.
Moralas? Tik nuo musu paciu priklauso, kaip mes reaguosim i mus istikusia liga, beda, negale.Gal tai likimo suteikta proga pakeisti ir kitu zmoniu likima? Kazko ismokt?

Mano mamos 12 metu besitesianti ligu istorija mane ismoke kantrybes. Iki tol jos turejau nedaug.Ir tai man- kasdienis egzaminas, kiek dar turiu zmoniskumo, atjautos ir supratimo.

Paklausite, kaip man sekasi kilo reikalai?Juk apie tai tureciau rasyti savo ataskaitini sekmadieni. Sunkokai. Siuo metu sedziu siubuojancioje valteleje, pilnoje ivairiu rupesciu. Apie ramu tiesu plaukima pirmyn negalvoju. Svarbiausia dabar- neapvirsti.

Sekmingos visiems savaites, rasykit.
2016-04-25 13:53:28
idomios bet kartu ir baisios piesinio aprasytos istorijos. visa tai man primena mano skaitytas knygas,gal kam bus idomu ir naudinga ,tai

Jonas Markunas Žmogaus gyvenimo nesėkmių bei ligų priežastys ir galimybės

bei pries 18metu perskaitytos
Sergejus Lazarevas Karmos diagnostika
2016-04-25 14:08:45
Labai jau slegiancios istorijos Piesini, bet jos tikrai pamoko. Ir kai visi aplink sveiki susimastai, juk tiek daug zmogus turi. As savo gyvenime (tfu tfu tfu) praktiskai nesusiduriau su ligomis, bet daznai pamastau apie tai, kad turiu uz tai dekoti Dievui ir negaliu niekuo skustis.
2016-04-25 14:11:15
sios knygos man, galima sakyti,atvere akis. i pasauli pazvelgiau kitaip. ir gerai kad taI ivyko senai. nuo tada pamirsau kas tai yra sloga ar angina,ir persalimas.mano seima praktiskai neserga,i vaistines nevaikstom, o seimos gydytoja mus pavadino pavyzdingais pacientais,ateinanciais tik pazymu i mkla. tik mazyle kai pradejo eit i darzeli pakosuliavo,bet greit isgyja,labai noriai eina i darzeli.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS