Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Nemesti kelio dėl takelių
2015-08-11 14:04:10
Turiu rezultatuose temele Pokyciai visada i nauda :) Esu cia nuo birzelio 1 d., daug domiuosi ir stengiuosi viska isidemeti. Siaip gyvenime esu pripratusi, issikeliu tiksla ir ji pasiekiu visomis priemonemis, susikoncentruodama i ji. Be to man labai svarbu si nauja gyvenimo etapa prisitaikyti prie savo gyvenimo ritmo, kad nebutu tai laikina ir kad nebutu tai per prievarta. Todel vis ieskau nauju budu ir pritaikymo galimybiu :)
2015-08-11 15:48:41
o man lucky day pastaruoju metu uzsitesia iki 3 dienu net :( irgi pykstu ant saves.Numeciau 4kg,ir dabar stowi vietoi.Kazkur dingo motyvacija
2015-08-11 16:42:33
Gabrivara, bet 4 numesti kg turėtų suteikti motyvacijos! man irgi būna momentų, kai pasiduodu, bet po kiek laiko motyvacija sugrįžta, svarbu pasiryžti ir tvirtai sau pažadėti, kad nuo šiandien grįžtu į planą, ir nesvarbu, kad tą dieną likusi tik vakarienė :) bent man, tai padeda, tas nusiteikimas "nuo šiandien", nes jei tik leidi, ai šiandien jau tiek nusidėjau, tai grįšiu nuo rytojaus, kažkaip ne taip suveikia...
2015-08-12 11:10:05
Šiandien pastebėjau keistą dalyką, svoris toliau krenta, bet pilvo apimties cm sugrįžo į buvusias prieš porą savaičių... Supantu, kad svoris krenta tolygiai, bet kaip čia taip mane "išpūtė"? Na raminuosi, kad prarandu ne raumenukus, nes šią savaitę sąžiningai ir šiek tiek virš plano sportuoju, bet gal per didelis uogų/ vaisių / daržovių kiekis, kad taip...
2015-08-12 11:59:01
Gali buti ir vanduo nespejes pasisalinti ir maistas uzsilikes pilvuke, o ir vaisiai ar uogos ispucia, tad nera ko nerimauti. Man atrodo, kad jei nenusidedi pagrindiniams mitybos desniams, tai nera ko nerimauti. Vienas cm, vienas kg gali svyruoti skirtingomis dienomis, net valandomis :)
2015-08-12 13:24:44
Man po Lucky day (šeštadienį) sunkiausia tai, jog sekmadienį keliuosi apie pietus. Pvz. šį šeštadienį turėjau šventę, po kurios namo grįžau sekmadienį ryte 7 val... Tai jau sekmadienio režimo visiškai nepavyko laikytis, atsikėliau po pietų tai ir valgiau tik pavakarius ir vakarienę... Kitas dvi dienas turėjau svečių, tai vis nuklysdavau į šalį :) suvalgiau ir riešutukų ir kotletukų, ir ledų porciją sukirtau. Bet šiandien pasisvėriau (nesulaukiau penktadienio) ir visgi -0,5kg.:)
2015-08-14 10:40:29
Šiandien nuostabus rytas :) Visų pirmsa, per savaitę numečiau 900 g. ir pasiekiau lygiai 59 kg, nuo liemens per porą savaičių nukrito 2 cm, nuo krūtinės ir klubų nieko, nuo šlaunies 3 cm :)
Nuostabumui daug taškų duoda ir tai, kad šiandien paskutinė darbo diena prieš atostogas :) Pasižadu per daug neatsipalaiduot, bet leisti sau daugiau nuodėmių nei įprastomis dienomis :) o bet tačiau, planuojam per atostogas daug važinėt dviračiais, tai gal ir nuodėmės nepridės papildomų kg ir cm :)
2015-08-14 10:58:08
Oi baigi pasivyti jau mane :) Puikus sios savaites rezultatai, sveikinu :) Per atostogas stenkis laikytis bent jau minimaliu mitybos principu ir svorio nepriaugsi, valgyk butinai 5-6 kartus, saldumynus ir kitus angliavandenius bent jau iki 14 val. ir plius daug vandenuko :) Geru tau atostogu :)
2015-08-14 13:55:36
Active, puikūs savaitės rezultatai! Kokie pokyčiai iš viso per 2 mėn.?

Smagių atostogų - linkiu mėgautis judėjimo džiaugsmu bei gražiomis akimirkomis su artimais žmonėmis :)
2015-08-14 14:45:43
leliumai, nuo pradžių - 6 kg, - 7 cm nuo liemens, - 5 cm nuo šlaunų, - 3 cm nuo krūtinės (ko labiausiai gaila :D), - 4 cm nuo klubų :)
Čia per 2 su trupučiu mėn ir praktiškai vien sutvarkius mitybą, nes neturiu laiko sportui ir sportas mano tai vien tik kartkartėmis atminti 12 km į darbą ir tiek pat namo :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS