Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / metas daryti, o ne tik bandyti..
2015-07-16 17:16:27
Sveiki! Ačiū Gerda už pasiūlymą sukurti dienoraštį. Kiek nedrąsu, bet gal taip bus daugiau motyvacijos:)
2015-07-16 18:54:32
KArolina, o dabar apie viską nuo pradžių. LAukiam, stebim, palaikom!
2015-07-16 21:20:19
o pirma pradžia nežinia jau kada buvo.. :D visada maniau, kad svarbiausia sportas, todėl paplušėjusi sporto salėj net nesukdavau galvos, kad negaliu valgyt šokolado ar didelio gabalo torto, nes "nusipelniau" gi.. taip mano sportavimai ir baigdavosi.. niekada nebuvau labai putlutė, ilgą laiką svėriau 63 kg ir džiaugiausi 90-60-90, bet apsigyvenau su vaikinu ir prasidėjo ''kažkas skanaus" prie filmo ir taip beveik kasdien. Dabar sveriu 75 kg, saldumynų sau neleidžiu jau porą mėnesių, nebent per šventes ar kartą į savaitę pasilepinimui. Kiekvienais metais balandį atidarydavau maudymosi sezoną ir bent keletą kartų į savaitę plaukiodavau kol jėgų būdavo, o šiais metais dar nebuvau nei ežere nei baseine, nes gėda.. nebegaliu kasdien pykti ant savęs ir žiūrėdama į veidrodį pykti. staigus svorio didėjimas nusėjo ir strijom, celiulitu kūną. Tai paskutinis kartas kai bandau, stengiuosi keisti ne tik gyvenimo būdą, bet ir mąstymą ir tikiuosi sulauksiu čia naudingų patarimų ar motyvuojančių jūsų istorijų..:)
2015-07-16 22:58:34
Ačiū,kad daliniesi. Manau visoms mums su vyrais susidėjus ima augt svoris nuo tos meilės :D :D :D laikykis mitybos, pasportuok ir pamatysi kaip nutirps tie kg ;) Primeni mane, lygiai taip pat mąsčiau: pabėgiojau tai reik dabar save palepint...o dabar suprantu, kad labiausiai save myliu ir lepinu neprisikimšdama, o tiesiog kvėpuodama gyvenimą :) po to kai vyras man prieš savaitę pirmąkart gyvenime per 14 metų pažinties be manęs nupirko man aptemptą suknelę ir pamatęs mane su ja pasakė "wow" (man ir buvo wow)-atpirko kiekvieną akimirką kai buvo sunku ir norėdavosi pasiduoti. O rezultatai ėmė jaustis nuo pat pirmos savaitės, tad jau pusantro mėn.,o šypsena man vis veide. Man tai ne kova, man tai gėris, tai laisvė nuo priklausymo maistui. Nes dabar galiu nepavalgyt ir nesijaučiu blogai ir neprisikišu bet ko. Tad linkiu kuo nuoširdžiausiai ir tau mėgautis kiekvienu kad ir mažiausiu žingsneliu einant pirmyn. Viskas yra įmanoma, tik labai norėti, tikėti ir daryti kažką dėl to reikia :)
2015-07-17 12:22:30
KarolinaKK, sėkmės! Bus labai įdomu sekti rezultatus. :)
2015-07-17 13:15:13
Sveikinu :-). Mums pavyks :-)
2015-07-17 16:21:30
Ačiū už šaunų palaikymą, šiandien laukia išbandymas, nes po darbo važiuoju į gimtadienį, o lucky day tik rytoj :D bet tai ką pamačiau ryte pažūrėjus į svarstykles įkvėpė nenuleisti rankų:) birželį svėriau 77kg, atėjus į kilo.lt 75kg, o šiandien lygiai 73kg.. tikiuosi vasaros pabaigoj bent išdrįsiu apsirengt bikini :) o šiaip gera širdelėj, kad pagaliau randu jėgų tam, apie ką taip dažnai kalbėdavau :)
2015-07-17 21:44:25
nu va, mažiau kalbų - daugiau darbų :)
2015-07-18 12:08:06
Šiandien lucky day, bet atėjus į parduotuvę rankos neima nei saldaus šokolado nei riebaus pyrago. Nusipirkau kavos su cukrum ir šokoladinių sausainių, viskas labai labai saldu ir nepasakyčiau, kad skanu :) negaliu atsistebėti, kad galiu vaikščioti tarp skanėsiais prikrautų lentynų ir nenorėti visko iš eilės:D pagaliau atrodau kas man tikrai skanu..tai visos troškintos daržovės, sriubos, salotos..juk toks tikras skonis, po kurio nereikia visada dieną jausti visokių cukrų ir druskų skonį burnoje.. ar jūs visos turite lucky day? Ar yra tokių, kurios atsisakė jos?
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS