Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / eiveli* irgi nenuleidžia rankų! :)
2015-06-27 23:16:08
Sveikinu, šaunuolė :-). Tiek daug kcal? Gal maitini leliuką dar?
2015-06-27 23:55:19
Taip čihita maitinu dar ;) bet gal ir dėl to svoris krenta, kad maitinu leliuka ;)
2015-06-28 08:44:53
Supratau. Na, sėkmės jums! ;) Seksime rezultatus ir toliau.
2015-06-28 16:58:26
Sveikinu, eiveli! -5,4 kg ir sumažėjusios apimtys džiugina ir motyvuoja siekti tikslo toliau.
2015-06-28 20:04:57
Ačiū už palaikymą ;) Jums taip pat sėkmės, nenuleidžiam rankų ir važiuojam toliau ;)
2015-07-05 09:21:50
Eiveli, kur tu? Neįvedei savo vakarykščio rezultato...hmmm...gal atostogos kokios? prašom pasirodyti :D
2015-07-09 23:34:21
labuks, niu kažkaip praradau norą džiaugtis čia, nes tuoj užsipuola ir pradeda mokinti, aiškinti :) Gal kam nepatiks, bet man sekasi puikiai, siekiu savo tikslo toliau, bet džiaugiuosi pasiekimais su artimaisiais :))) Ir pastebėjau kad veltui praleisdavau laiką komentuodama ir diskutuodama... ;) Ačiū happy5 kad pasiteiravai ir sėkmės tau ! ;)
2015-07-09 23:56:02
oi, o tu ir persivadinai...vajei, dalinkis dienorašty, taip gera tavo pasidalinimus skaityti :) jo, komentuoju ir aš tik kai lasivo laiko ar nuotaika yra :D o dienorašty savo įdomu bus pabaigoje skaityti, jaučiu, kai priartėsiu prie siekiamo tikslo :) bet kuriuo atveju, labai džiaugiuosi ir pajudinsiu bent per FB karts nuo karto asmeniškai, jei nebesidalinsi čia :) kažkaip tavo pasidalinimai man patys mieliausi ir artimiausi, gal dėl to,kad panašiu laiku atėjom. Kaip pastiprinimas esi!
2015-07-10 13:37:29
Ačiū happy ;) man taip pat tu artimiausia, irgi jaučiu dėl to, kad kartu pradėjom kelionę ;)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS