Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Kelionė į save...
2015-10-01 12:35:25
Super! :)
2015-12-10 23:01:53
Mergaitės, nemačiau, kad rašėte. Man visaip sekasi. Darbų sukūry išties, tad į kilo retokai beužsuku. Dabar dažniau :) kilo noras vėl mitybą pagerinti. Šiaip sportuoju reguliariai, stengiuosi net dažniau dėl stuburo savo, nes paaiškėjo, jog dėl jo mano bėdos su sveikata. Su mityba labai visaip kaip būna. Kai grįžtu po darbo visa alkana, tai atrodo viską suvalgyčiau. Tad čia reikia laiko ir strategijos, o dar emociškai būnu nusivarius. Dabar sveriu 62kg. Man optimalu, sakyčiau. Be to, ne pagal skaičius sprendžiu, o pagal savo kūną. Jis dabar raumeningesnis, stangresnis, atrodau ne per kūda :) neįtikėtina buvo šiandien, matavausi 10 dydžio sijoną, o šis man didelis. Nu fainas jausmas...nors ir labai gražus sijonas, bet kai nuo įprasto 10 jau buvau perėjus ant 12, o dabar ant 10 ir mažesnio, smagu...iš vyro konfiskavau džinsus, kuriuos sau parsivežė, o jis kūdena mano, pradėjau nešioti megztinį, kuris abiems buvo per mažas prieš pusę metų...smulkmenos, bet jos suteikia kasdienio džiaugsmo. Moteriai išties svarbu jaustis gražiai, man ta emocinė ramybė daug duoda. Nekalbu apie paspirtį, kiek mano draugų ėmė naudotis kilo.lt ir prižiūrėti savo mitybą.
2015-12-11 09:11:04
tobula istorija! labai dziaugiuosi tavo pasiekimais ir tai kad grizai apie tai papasakoti. esi tikra saunuole!
2016-03-01 15:32:01
o aš tęsiu savo kelią...žinot, turbūt bus pirmas iš dalies nelinksmas pasidalijimas, bet kupina vilties viduje...su pavasariu, au atgimimu atėjo ir suvokimas, jog nenormalu, jog aš bijau sustorėti...sportuoju kone dėl to, su maistu nebeturiu normalaus santykio...jei rimtai, net negaliu klausyti kaip aplink kalba apie mitybą ir pan. Galiu aš būti tame kilo metai iš metų, bet bėda visai ne kilo...bėda kažkur giliau...kur, aš dar tik pradedu ieškoti, bet įtariu, grįšiu tolyn į praeitį ir turėsiu akistaton stoti su tuo, kas verčia mane būti priklausomai nuo maisto, sporto ar vyno taurės...kas verčia mane laikinai numalšinti vidinę įtampą...aš net nuo TV priklausoma kažkuria prasme...gyvenu ne savo gyvenimą, o TV...ir kai suvokiau, kiek manyje priklausomybių, supratau, jog KILO tebuvo laikina priemonė geriau pasijusti. Esu laiminga, kad atradau KILO ir daug kartu nuveikiau. Bet dabar supratau, jog net ir į KILO turiu žiūrėti ne kaip į skaičius (svarstyklėse ar ruletėje), bet kaip į pagalbą palaikant tiesiog sveiką gyvenimo būdą. Galite numesti n kg, bet kaip beisbolininkas žymus pasakė jo paklausus "o ką būtumėt norėjęs žinoti prieš pradedant savo karjerą?""-kad pasiekus viršūnę ten nieko nerasi". Taip ir aš pasiekiau tobulą svorį, neradau didesnės laimės. Bet esu laiminga, jog pamačiau, kad iš esmės yra gilesni dalykai, kuriuos pataisius, susitvarkys ir šios sritys. Net juokas ima, kad šį dienoraštį pavadinau "kelionė į save"...juk ta rimtoji kelionė galbūt tik prasideda! Dar tik pirmos dienos, kai aš bandau mėgautis naujai kilo.lt, sportuodama mėgautis sportavimu, o ne galvojimu, kad tik nesustorėčiau, kai valgau ir tiesiog džiaugiuosi tuo, ką valgau, o ne bandyti užkišti savo mintis galvoje poskoniais...būsiu čia su kitokiu tikslu nei anksčiau. Gyvenu šiandien čia ir dabar, o ne ateities lūkesčiais....
2016-03-01 17:04:19
Sveika sugrizusi :) Bet realiai zinojau, kad sugrisi, numetei 14 kg per 2,5 men., o tai juk tikrai per greitai. Be to skaiciukai ant svarstykliu mazai ka reiskia, jei neturi labai didelio virssvorio. Butent svarbiausia ir yra ne pats svorio metimas, bet ismokimas gyventi kitaip. Jei tikslas tik pasiekti tam tikra skaiciu svarstyklese, visada grizta bumerango principu. Esme yra susigyventi su kilo.lt siulomais principais, susigyventi su mityba, su sportu.
2016-03-04 22:29:51
happy, laiku supratai, laiku grizai- labai dziaugiuosi uz tave. as butent sioje vietoje ir paslydau, kai pirma karta sekmingai numeciau savo tuos 22kg, ir kaip sunku buvo is naujo keltis. taip laiku suvokei, kad darbas nebaigtas! laikau uz tave kumscius ir palaikau tave tavo kelioneje i save!
2016-03-07 08:54:04
Miela Nora, niekada tai ir nebuvo dėl skaičių...tad ačiū už nuomonę...šiaip ir neketinau išeiti :) o ir dėl svorio, viskas su juo ok :) tad dėl kitų priežasčių čia esu...ir viską aš teoriškai labai gerai suprantu, bet žinau, kai rasiu realias priežastis, kurios niekaip tiesiogiai nesusijusios su sportu ar mityba, tai ir mano mityba susitvarkys. Jau šią savaitę kitaip jaučiuosi, stebėdama savo pojūčius, mintis, troškimus....
2016-03-15 11:34:26
keios savaitėlės...žymiai ramiau viduje...o labiausiai nustebau, kai po nusiųstų nuotraukų, kurias prieš tai buvau siuntusi rugpjūtį, ir šįkart buvo kažkaip laaabai baisu, gavau atsakymą, kad puikiai atrodau :) na, ir kodėl vis galvoju, kad blogai atrodau...tai pastarosiomis savaitėmis, kai pradedu atrasti savo tikrąsias emocinio valgymo šaknis, kažkaip ir maitinimasis įgauna nebe kažkokio tikslo siekimo reikalą, o tiesiog kaip vieną iš gyvenimo dovanų. Ir gera skaniai ir sveikai valgyti...ir gera pasimėgauti saldžiais dalykais, kai norisi. Bet įdomiausia, kai galvoje ramybė ir nesinori jokių saldybių. Ir pastebėjau, kad kai norėjosi tai tiesiog pasimėgauti ir nebegraužiau savęs valgydama kitokį maistą :) kai pagalvoji, viskas galvoje....na ką einu pasimėgauti gyvenimu pasportuodama
2016-06-04 12:59:09
JAU VISI METAI!!!! Negaliu patikėti, jog pralėkė visi metai nuo tada, kai tariau TAIP pokyčiams...kelionei į save...ir jei jums sako, kad ši programa laikina, tai tai priklauso tik nuo jūsų, kokia ji bus. Per 3 mėn.pasiekusi savo tikslą, supratau, kad tikslas - ne skaičiai...ir toliau ieškojau savo vidinės laimės. Kaip pasikeitė mano gyvenimas nuo tos dienos-ŽAIBIŠKAI! Ar vėl ryžčiausi-neabejotinai! Ši kelionė viena nuostabiausių mano gyvenime-ir ją tęsiu...tik nebe skaičių prasme, nes tas užaugintas svoris buvo tik pasekmė kitų dalykų. Kilo.lt padeda sutvarkyti kūną, bet vidų turi tvarkytis pats. Buvau praradusi normalų santykį su maistu...jei anksčiau prisikimšdavau, tai žiemą bijojau valgyti, bijojau sustorėti...dirbant su savimi atėjo ramybė...nebebijau nieko! Myliu save, džiaugiuosi žiūrėdama į veidrodį, dirbu ties savo trūkumais, augu kaip mama ir įdomu, kad ši programa buvo impulsas ir tobulėti profesinėj srity...išlindau iš juodų minčių ir ėmiau augti augti ir per šiuos metus sužinojau apie save neįtikėtinai daug...o dar nuostabiau, jog įsimylėjau savo darbą, savo pašaukimą naujai ir taip gera, kad turiu visą gyvenimą priešaky augti ir tobulėti tame!!! Mielieji, ypatingai nauji švieži kilo nariai tikėkite, veikite ir nepasiduokite, kovokite su savo nykiom mintim ir eikite žingsnis po žingsnio pirmyn!!! Ir patys sau būsite nuostabiu atradimu!!! Dideliausios sėkmės kiekvienam jūsų!

2016-06-04 15:54:57
sveika, Happy5! grazus tavo laiskas ir pati labai graziai atrodai! saunuole, dziaugiuosi uz tave! gera skaityti tokia sekmes istorija. isties, esi teisi-ne skaiciuose esme, nors ju pirmiausia visi imasi siekti.vidine ramybe ir darna yra kur kas svarbiau ir ja pasiekti labai prasminga.
aciu uz pasidalinima ir didziules tau sekmes visur ir visada.buk ir islik laiminga ir saugok savo laime! dar karta aciu uz ikvepiancia istorija.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS