Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Ir aš galiu
2015-04-28 20:19:10
Ir man atsakė:
Daržovių galite valgyti kiek norite ir jų neriboti! Vienintelė taisyklė agurkams, pomidorams, kopūstams, salotoms ir kitoms daržovėms yra ta, kad jų galite valgyti kada norite ir kiek norite. Tik salotas darykite su augaliniu aliejumi, ne su grietine ir majonezu, ar salotų padažais, kurie arba būna skiestas majonezas, arba turi cukraus. Galite berti šiek tiek druskos, drąsiai naudokite kitus prieskonius.
2015-04-29 15:35:11
Nu nerealu - tai jei labai jau valgyt noriu galiu paimti pomidorą, pasidruskint, pasipipirint ir valgyt kiek lenda? Skamba kaip neįtikėtina spraga darbo biržos sistemoj :D
2015-04-29 19:19:06
Na ką mano trečia diena eina į pabaiga, tuoj vakarienė ir lauksiu miego.
Baisiai galvą skauda antra diena, įtariu dėl to, kad negaunu cukraus, alkio nejaučiu, bet bent kol kas daugumą valgymų, valgau tam, kad valgyt, skonis prastas :D vakar salotas su višta skaniai sukirtau, bet ryte kai reikėjo valgyti dribsnius, košmaras buvo, atbulais dantim kišau :D
Kas kiek laiko sveriatės?
Ar koreguojat savo valgiaraštį, na tarkim kažko neturi, ir pakeiti kitu iš duotų pasirinkimų?
Ar tiksliai susidedat valgiaraštį ir viską valgot tiksliai?
2015-04-29 19:22:05
Tiesa šiandien kepiau užsakymui grybukus, tepu galvutes šokoladu ir jei pirštas užsimurzina šokoladu, atrodo liežuvis tuoj iš burnos pabėgs ir nulaižys :D vos susitvardžiau :D arba padariau jau viską, ir pripratus visada pora grybukų sukirst prie arbatos, tai šiandien tik pakavau viską, kad greičiau užsakovai paimtų ir nenuklysčiau nuo kelio :D sunku, nes mano aplinkoj visad tas saldus kepinių kvapas, visur saldėsiai kremai, echhh :) Gaila čia negalima foto įkelt, parodyčiau savo kūrinukus :D
2015-04-29 23:09:07
Saunuole astripaprika :) valia turi...as megstu grybukus valgyt :) jei nusiperku, tai stengiuos isdalint visiems :) nes dezuteje 1 kg, isdalinus visiems po truputi, man lieka mazai :) anksciau po 10 grybuku galedavau suvalgyt is kart :)
2015-04-29 23:09:08
Saunuole astripaprika :) valia turi...as megstu grybukus valgyt :) jei nusiperku, tai stengiuos isdalint visiems :) nes dezuteje 1 kg, isdalinus visiems po truputi, man lieka mazai :) anksciau po 10 grybuku galedavau suvalgyt is kart :)
2015-04-29 23:23:06
avižiniai dribsniai - mano mėgstamiausi - galėčiau valgyti kiekvieną rytą. 3 šaukštai tikrų dribsnių ( ne greito paruošimo), šaukštas avižų sėlėnų, šaukštas ruginių sėlėnų, pusė šaukštelio cinamono, žiupsnis juodojo kumino, užplikai vandenuku, uždengi , dar keli gabaliukai kriaušės , kelios šilauogės - nuodėmės skonis iki 400 kcal
2015-04-30 06:13:48
ašpaprika, aš sveriuosi lucky day rytą - paskutinis momentas prieš apsirijimą :D Aš manau kad tada logiškiausia svertis.
Valgiaraštį keičiu tik tada kai negaliu praryti - pvz trečią dieną iš eilės vištienos... O jei ko neturiu tai tada nekeičiu progukto niekuo arba pabėgėju iki parduotuvės. Neturiu instinktyvaus supratimo ką ir kuo galima keisti, todėl stengiuosi kol kas laikytis receptūros, bet aišku - žiūriu kiek logikos recepte. jei parašyta, kad reikia 8 morkų, tai nededu tiek, nes žinau, kad nevalgo šeima morkienės :D O dažniausiai suvalgau toli gražu ne viską... Atsibosta skonis toks pats.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS