Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Tau nepavyks, paslysi, nesąmonė ir kt. demotyvuojantys žodžiai
2015-03-27 14:20:14
Sveiki!
Tik prieš porą dienų tapau kilo.lt svetainės nare. Užsispyriau, pasakiau, kad galiu ir noriu padaryti kažką tinkamai dėl savęs, kad galėčiau nusipirkti dydžiu ar dviem mažesnius ir aptemtus rūbus :))) Šiaip nesu aš labai apkūni, bet...
Žodžiu, kai pradėjau vykdyti programą iš daugelio pradėjau girdėti tokius žodžius kaip: tu neištversi, nepavyks tau, kam tau to reikia ir pan.
Daugelis girdėdamas tokius žodžius tiesiog įgauna daugiau motyvacijos, bet man kažkaip kartais tikrai atrodo kad nepavyks kažkas.
Gal yra kažkam kažkas panašaus nutikę? :)
2015-03-27 14:39:04
Sveika. Smagu, kad prisijungei prie mūsų :-).
Kaip tai nepavyks? Aišku, kad pavyks! Mano dienoraštis yra su užrašu "man pavyks:-)". Taip aš save motyvuoju ir nuteikiu.
Papasakok daugiau apie save :-)
Mums tikrai pavyks!
2015-03-27 16:20:38
as tai isvis siulyciau tokius zmones siusti ant triju raidziu ir bent jau kuri laika nuo ju atsiriboti
2015-03-27 20:20:25
Aš tai išgirdau tokį pasakymą, tu gražiau atrodei kai svėrei daugiau, baik laikytis tų dietų.
2015-03-27 21:28:56
Taip sako pavydžios bobos arba vyrai, kurie bijo, kad sukūdusi, į juos nebežiūrėsit :) bent iš mano patirties. Savęs klausykit, o ne kažkokių gyvačių komentarų :)
2015-03-31 14:54:38
Labai sunku man nuo jų atsiribot, nes tą dalį sudaro bendradarbiai.
Dirbu naktimis, darbe esanti virtuvė nuo pat darbo pradžios iki pabaigos kvepia įvairiais skanėstais, tai kyla pagundų :) Tačiau, jau visą savaitę puikiai sekasi vykdyti mitybos planą, net svarstykles mažas nusipirkau :) iš pradžių buvo keista priprasti ir spėti pavalgyti 5 kartus dienoj, o dabar suprantu, kad valgau ir lieknėju :)
O kaip jūs save motyvuojat? :)
2015-03-31 16:47:11
Kas savaitiniais pasimatavimais, ėjimais apsipirkti (pvz., vakar man sporto parduotuvėj apžiūrėjo, sako: "jums M dydžio, taip?" - nuostabus jausmas), girdimais komplimentais ir puikia savijauta. Čia tikrai yra visa mano motyvacija.

Aišku, neturiu jokių demotyvatorių, su jais sunkiau, dėl to tikrai reikia kuo labiau atsiriboti, iškelti galvą ir negirdėt ką sako. Kuo labiau lieknėsit, tuo labiau pavydės. Rimti draugai taip nesielgia, o nuo tiesiog kolegių tikrai įmanoma atsitraukt :)
2015-03-31 19:47:31
ievaemavit, aš manau , kad tau reikia aiškiai deklaruoti savo tikslus kolegoms ir tada protingi nutils o su kitais tai nafig. O gal gali nors vieną kolegę gali prisikalbinti laikytis mitybos plano,( kad ir ne kilo.lt) arba sportuoti, arba nors taip - palaikymo komandąturėti.
Dabar supratau, koks fainas mano kolektyvas...
2015-04-01 15:47:22
Pritariu pries tai pasisakiusiems, kad reikia atsiriboti. Taip pat patarciau tau tavo tikslus pristatyti, kaip sveikos ir balansuotos mitybos mokymasi, kuris tau pades subalansuoti tavo gyvensena ir mityba. Pas mane darbe visi gerbia mano pasirinkima, nors pradzioj atrode, kad gan skeptiskai kaikurie ziuri. Taciau as juos per kiekvienus pietus nustebinu atsinesusi vis kitoki ir spalvinga patiekala (kilo.lt siulomi receptai tikrai puikus, ir pasirinkimas didelis, jeigu kazkas nepatinka-pasikeiti) - ir kolegos smalsesni tampa, ir palaiko mane =) Tad ir tu stebink juos patiekalu ivairove ir nusluostyk jiems panose savo motyvacija. O pavyduoliai tegu niurzga toliau! Sekmes! :)
2015-05-12 21:09:30
Kaip sakoma jau geriau su ilgesiu žiūrėt į šaldytuvą negu į veidrodį.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS