Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Einu vasaros link!
2015-03-17 17:48:12
Sveiki, esu jau čia beveik metai. Pirmą kartą pabandžius pamečiau 7kg. (svėriau 77kg). Grįžau ir vėl tam, kad pamesčiau daugiau nei prieš tai t.y 17kg, nes norimas svoris 65kg. Pradėjau sverdama 82kg dabar jau 74kg ir toliau po žingsnelį einu pirmyn. Jau ne pirma karta vis pametu, ir vėl priaugu. Negyvenu Lietuvoje jau 6 metai tad grįžus atostogų greitai "atsipenu" cepelinai, kebabai, alkoholis, ir t.t. Tad šį karta pasiryžau su visam, ir ne dėl kažko, o dėl saves. Kad save mylėčiau labiau. Tad ir kitom palinkėsiu, tai daryti dėl savęs, nes tada gauni daugiausiai motyvacijos ir palaikymo, nes niekas kitas taio nepalaikys, kaip tu pati žiūrėdama į veidrodį ir sakydama aš galiu, aš noriu, aš būsiu! :)
2015-03-17 18:45:58
Opa, Šaunuolė. Sekmės. :)
2015-03-17 19:00:28
Šaunuolė. labai stipri motyvacija
2015-03-30 09:27:56
Sveiki,
o aš noriu pasidžiaugti pirmais savo rezultatais, per savaitę -2,3 kg, esu be galo laiminga ir toliau einu svajonės link :) Tiesą sakant iškart skeptoškai žiūrėjau į visą šią programą, bet ko, pati neįsitikikinau, kad tai tikri veikia :)

Linkiu visiems sėkmės einant savo tobulybės link :)
2015-03-30 13:50:29
oho, per savaitę šitiek daug? Ar valgot pagal planą, nenusukinėjat? Kaip sportuojat? Labai įdomu, nes labai nemažas krytis, turint omeny, kad viršsvoris tikrai nėra milžiniškas.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS