Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Dabar jau rimtai.
2015-04-03 19:42:31
O pagerėjo? :)
2015-04-03 22:31:21
Ir man labai jau smalsu, kaip tam jaunuoliui Matishkai sekasi.... :) ilgokai neberašo...
2015-04-06 10:51:21
Sveiki visi.

Su šventėmis, Bendraminčiai. :) Praėjo mano šventės ne taip kaip tikėjausi. Neatsilaikiau visoms vaišėms - daug maisto, daug alkoholio ir nemažiau surūkytų cigarėčių. Toks atsipalaidavimas man kainavo +2 kg. Pasirodo vis dar esu silpnas įvairiems pasiūlymams, nes susirinkus prie šventinio stalo svečiai nustebo kodėl bandžiau atsisakyti alkoholio, išgirdau daug priekaištų kodėl negaliu su vienu ar kitu išlenkti taurelės švenčių proga. Jausdamas tokį "spaudimą" pasidaviau įkalbinėjimams, nes kažkodėl pasijutau kaltas prieš svečius, kodėl negaliu vartoti alkoholio. Ir mano atsilaikymas nuėjo šuniui ant uodegos. Džiaugiuosi kad pasibaigė visos tos šventės, nes dabar mano mintyse susidaro toks vaizdas, kad pradedu bijoti švenčių ir visokių kitokių susibūrimų, nes mano "šventimas" tampa tipiniu lietuvio šventimu iki "prisirijimo". Gėda prieš save.
2015-04-06 11:21:19
Ne tau turėtų būti gėda, o jiems. Jie tiesiog nesupranta, nes patys nesirūpina savo sveikata, patys tingiai sėdi ir "mėgaujasi." Nors ir neatsilaikei, bet stengeisi, taigi jau esi dviem žingniais priekyje. Pagalvok, ar seniau būtum bent bandęs atsisakyti. Man po švenčių+lucky day +1,2kg, bet nepamiršk, kad svorio taip greit priaugti neįmanoma, čia vandenys, kurių pats nepastebėsi kaip neteksi.. :) nenusimink, darbuokis toliau, šaunuolis :)
2015-04-06 16:36:22
Ačiū, už palaikymą. :) Darbuojames toliau!
2015-04-06 20:37:59
Labas,

as manau daug kas per sventes paslydo :)) as irgi ne isimtis, deja :D bet.. sventes yra sventes.. Dabar ju ilgai nebus :)) taip kad stiprybes ir kantrybes !!!!
2015-04-07 18:43:36
Tikrai taip. Organizmą ruoškim kitoms šventėms. :D Tikiuosi per kitas šventes jau dauguma tapsime protingesni, kad nebesušiktume to kas pasiekta. ;)) Laikykimės ir pimyn!!!!
2015-04-07 23:22:35
Sveiki, man praejusi svente neturejo itakos prisivalgymui, labai graziai maitinausi :) tik va jau antra diena po velyku vakarienei ir pusryciams renkuosi patiekalus su kiausiniais :) kuriu po velyku nemazai liko :)
2015-04-08 20:31:50
Kuo daugiau kiaušinių tuo geriau. :D Sportininkams Velykos kas kasdien. :D
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS