Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Nu gal galų gale pavyks...
2015-02-06 09:43:37
Tam, kad norėtųsi valgyti ryte, tereikia anksčiau pavalgyti vakarienę :) Aš stengiuos iki 20 val. (net jei einu miegoti 2 val.). Tai atsikėlus kad ir kokią 7 val., nuo paskutinio valgymo jau būna praėję apie 11 val. Ir taip nori, kad pirmiausia ne į dušą, o į šaldytuvą leki :) Pagrindinė problema, kodėl žmonės ryte nenori valgyti yra ta, kad jie iš vakaro pavalgė per vėlai arba per daug. Tada virškinimas sustoja ir, aišku, ryte valgyti nebesinori. Taigi, nereikia savęs verst nevalgyt iš ryto. Reikia savęs verst nevalgyt vakare (kad ir nuo 18 ar 19 val.). Pabandykit ir nustebsite ;)
2015-02-06 14:50:33
Nebeatsimenu, kaip prisiverčiau valgyti pusryčius, gerti daug vandens, tai tapo įpročiu. Vasarą stengiausi po vakarienės nevalgyti, vasarą lengviau, dabar jau nebenoriu :) Svarbu laiku eiti miegoti, neužsivėlinti, kitaip vyras šalia prie filmo pradeda kramsnoti ir man norisi. Tokiu būdu, filmus žiūrime vis rečiau :( Tačiau išsimiegu ir rytas prasideda nuo stiklinės vandens, košės ir sporto salės! O kažkada prasidėdavo nuo kavos ir cigaretės ;) Viskas pavyks, pamėginkite eiti anksčiau miegoti, o prieš miegą ką nors paskaityti, kad negalvoti apie maistą ir greičiau užsnūsti.
2015-02-08 15:36:51
Na va, jauciuosi visai neblogai. Savaitgali biski laisviau, bet vistiek laikausi is paskutiniuju. Kai einu i darba- tai viskas man paprasciau.
2015-02-08 16:22:35
Sunflwer, darbe ir man papraščiau prisilaikyti. Bet jau jaučiu,kad orgazimas pripranta prie valgymo grafiko :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS