Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Mono žygis
2015-01-23 09:51:46
Sveiki,
Prisijungiau kilo.lt nuo pat sausio pradžios, taip sakant nauji tikslai su naujais metais. Darbe tarnybiniai metiniai tikslai, namie - asmeniniai:)
Kaip sekasi? Kol kas džiaugiuosi - tikrai motyvuoja tas kasdieninis "prisidavimas". Pradėjau nuo 99 kg, po trijų savaičių rezultatas 94,7 kg. Judesys į teisingą pusę ir tai yra svarbiausia!
Apskritai esu iš tų "normalių" moterų, kurios visą gyvenimą nuo kiekvieno pirmadienio laikosi dietos :D Tikrai esu daug dietų bandžiusi, vienos padėjo daugiau, kitos mažiau, tačiau svoris visuomet svyruodavo tarp 90-100 kg, ūgis 176 cm. Visuomet domėjausi ir galiu sakyti, kad turiu sukaupusi gan nemažai žinių apie sveiką mitybą, tačiau nelabai stropiai laikausi tų principų... Tiesa, minimaliai paderinti produktus esu įpratusi jau seniai, tarkim su karbonadu bulvių stengiuosi nevalgyti, geriau renkuosi agurkėlį, kopūstą ar kokias kitas žalias salotas. Čia sudaryto mitibos plano irgi laikausi improvizuodama, tikrai ne kategoriškai. Labai patinka tai, kad patiekalų įvairovė tikrai didelė, plius visi tradiciniai, nereikia fantazuot iš kur kažko įmantraus rasti.
Sportuoti stengiuosi, tačiau nepersistengiu, sportuoju (tiksliau mankštinuosi) namuose, pradėjusi pagal kilo.lt programą supratau, kad rankytės tikriai seniai matė padorų krūvį, juk kalant per kompiuterio klaviatūrą nelabai mankštinasi:) Tačiau labiausiai džiaugiuosi vyro palaikymu - nuo pat sausio pradžios, beveik kas vakarą išeinam rimtai pasivaikščioti: apie 40-50 minučių sparčiu žingsniu nueinam apie 3-4,5 km. Kad būtų įdomiau, telefone parsipūčiau žingsniamačio programėlę, pasileidžiam išeidami, grįžus pasižiūrim pasiekimus. Peržvelgiau dabar sausio informaciją, ir visai neblogai padirbėta: vidutinis greitis apie 4-4,5 km/val, nukeliavom jau 54 km :)
Aš čia planuoju užtrukti visus 6 mėnesius, tai tikiuosi entuziazmas nemirs ir kilometrų daugės, o kilogramų mažės!
2015-01-23 21:31:32
Sėkmės :)
2015-01-27 13:16:02
chm... aplankė MANO dienos, o kartu susilaikė svoris... Lyg buvau girdėjusi teoriją, kad menstruacijų metu kaupiasi skysčiai ar pan., bet jos visada praeidavo sklandžiai, tai neieškodavau prie ko prikibt:) O dabar kai dažniau pasisveriu, atkreipiau dėmesį, kad vos prieš dieną jau buvau perlipusi į 93-94 kg intervalą, o štai kitą dieną prasidėjo menstruacijos ir nors jokių ypatingų mitybos nuodėmių nepadariau, netgi vietoj 4 km vakare nuėjau visus 6 km, o svoris "užaugo" maždaug 300 g
Vadinasi turiu šansų po savaitės padaryti didesnį šuolį svorio mažėjimo kryptimi :D
2015-01-27 13:22:48
Didelės sėkmės ir užsispyrimo. Lengvo ir tiesaus kelio tikslo link. :)
2015-01-27 22:12:14
Valios ir kantrybės :-)
2015-01-28 13:12:00
nutariau paanalizuoti savo pasiekimus žygiuojant. Tikrai labai įdomu turėti tam tikrą statistiką iš programėlės. Susivedžiau į Excel, turiu sausio skaičiukus, ką nuveikiau iki vakar dienos:
vaikštinėta 19 kartų (dienų);
iš viso nueita 64,91 km
vidutinis greitis 4,3 km/h
iš viso nueita 92088 žingsnių - gražus skaičiukas, galgi iki 100 tūkst. prisuksiu :)
2015-01-30 09:06:28
Valio! planas minimum pasiektas - per sausį jau nueita 100 tūkst. žingsnių :)
na dar keletą žingsnelių pridėsiu per savaitgalį, planuoju pėstute keletą kilometrų nukeliauti link "Halls winter rally" trąsos:) Štai taip stengsiuos žygiuoti ir kitais mėnesiais, kad tik noro nepritrūktų...
2015-01-30 14:12:31
Šaunuolė, mono. Taip ir toliau :-)
2015-01-30 16:16:20
Sveika. Nu smagu, atradai naują sporto šaką :-). Svarbu, kad Tau pačiai ši veikla patinka. Taip ir toliau. Juk darbas daromas su meile ir džiaugsmu padvigubina rezultatus. Sėkmės!
2015-01-31 20:09:00
ačiū, likimo sesės, už palaikymą! :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS