Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Ingrida
2015-02-01 23:34:15
porą kg jau buvau numetusi, deja 0,5 sugrįžo šią savaitę. Bet- po svėrimosi viskas kaip sustyguota. :) jokių nukrypimų! tikiuosi ketvirtadienį, kai vėl bus svėrimosi diena, bus kuo pasidžiaugti. :)
ačiū už palaikymą. ir Tau sėkmės, ištvermės ir viso ko!
p.s., kokie Tavo rezultatai? :)
2015-02-02 10:42:43
Saunuole! Reiskiasi viskas gerai jei nedidejo apimtys :) As nuo pradzios jau 1kg atsikraciau, dar koks 1-2 bus pats tas,bet nera butinybes, mano tikslas sustiprinti kuna ir pasikelt uzpakaliuka :D Po truputi judu linkt to:)
2015-02-02 20:52:03
Pritariu nuomonei, kad ne svoryje esme, o kaip tas svoris atrodo. :)
2015-02-12 20:33:19
Nesitikėjau, kad studijų metu bus lengva reguliuot mitybą, bet kad bus taip sunku- irgi nebūčiau pagalvojus.
Bet įsitikinau, kad nesveikas maistas neprideda nei geros nuotaikos, nei geros savijautos, todėl darysiu viską, kad neišklysčiau iš kelio. :)
kol kas vienas didelis pasiekimas- vandenį geriu taip, kaip reikia, tiek, kiek reikia ir, kartais, dar daugiau. :)

kaip sekasi jums? kaip reikalai su sportu? :)
2015-02-20 10:11:53
Atsiduriau ligoninej. :) bet visai smagu, kad yra galimybe ir toliau laikytis mitybos plano, sportuoti. :)
2015-03-05 22:23:11
Kaip sekasi IngridaCe? Ar jau pasveikai?
2015-03-09 08:37:33
aciu, irike, sekasi. :) pasveikau. ir toliau sekmingai mokaus sveikos mitybos. bandau derinti studijas ir maista (kas mano profesijos zmonems tikrai nera labai lengva) bet man pavyks. Visiems pavyks. :) (p.s., -3kg per tris menesius. po truputi, po truputi... :))
2015-04-04 10:57:07
Artėja šventės.. Nebaisu? :) Ar pasidarysit lucky day? :) Kaip elgtis?
Čia mano pirmoji didelė šventė nuo tada, kai pradėjau šią mitybą.Bus giminaičių, kurie kreivai žiūrės ir nežinau, kaip elgtis ir kaip jiems pasakyt, kad aš nebadauju ir kad su manim viskas OK. :D
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS