Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Eglės dienoraštis
2015-01-14 12:48:42
Eglelazd,
o as matau jusu esmine klaida: sveriates po N kartu per diena/per savaite.
Pavalgiau - pasisveriau. Pakakojau - pasisveriau.
As nenoriu jusu izeist, as cia su sarkazmu ir juokais.
Bet nebesisverkit kiekviena diena. Sverkites kai kilo.lt praso apie rezultatu iregistravima. Kitaip... tik nervuosit save emociskai, psichologiskai ir zaisit jojo zaidima.
2015-01-14 19:01:28
Lemon, man ta pati sake ir kilo komandos nariai. Bet taip smalsu, taip norisi tu akivaizdziu rezultatu...Na bet supratau, pasistengsiu karta i savaite!
2015-01-18 09:52:53
Labas rytelis. Mano pasiekimai:
Po praeitos Lucky day dienos +1.5 kg, visa savaite ta ir veikiau, kad meciau priaugta svori. Pavyko, grizau i pradine padeti. Tiesa pasakius bijojau lucky day dienos. Bet mes ejome i gimtadieni, todel zinojau, kad neatsilaikysiu:) Tai ir nesilaikiau. Syryt +700 gr. Jau smagiau. Siai dienai esu numetus -3.7 kg, per lygiai 3 savaites. Lyg ir neblogai. Bet man mazoka, noretus daugiau numest. Ir apimtys....Na jos stovi vietoje, jokiu pokyciu. Liemuo tiek kiek buvo, klubai -1 cm. Sakyciau tai katastrofiskai mazai. Na bet su dukra laikomes toliau...Gal kartais pavyks:)
2015-01-31 08:46:44
Sveiki, noriu parašyti, kad nepabėgau, laikausi:) Po 5 savaiciu: -5.4 kg.
Liemuo: -1 cm. Klubai: -4 cm. Siandien lucky day. Sveikatele nelabai kokia, bet nuotaika gera. Eisiu pirmadieni issitirti krauja. Itariu uzdegimukas man zarnyne. Del ko, nezinau, gal per mazai skysciu vartoju, nezinau.
2015-02-05 07:13:59
Na man besilaikant prasidejo stiprus skausmai zarnyne. Galvojau gal nuo mitybos pasikeitimu, bet pasirodo ne. Pripazino kepenu hemangioma. Tai nieko baisaus. Tik vaistuku reiks pagerti. Sioks toks uzdegimas. Ir daktarai paaiskino, kad tikrai ne del pasikeitusios mitybos, atvirksciai. Neleido vartoti alkoholio visai, ir riebaus maisto. Na bet cia nebeda. Nes alkoholio as ir taip labai labai retai pavartodavau, o jau riebiai taaaaip:))) Per lucky day.....Na suprantat. Bet panasu, kad reikes stabdyti arklius del sveikatos. Mano pasiekimai: -6 kg. Apimtys: Klubai -4 cm. Liemuo -2 cm. Jauciuosi gerai, tik noretus greiciau truputi eiti i ta 70 riba....
2015-03-03 12:48:37
Griztu atgal. Gydziausi zarnyna. Siekiu tikslo toliau:)
2015-03-05 22:09:48
Sveika sugrįžusi! Tikiuosi su sveikata viskas gerai? Manau. kad rimta dieta padės tavo viduriukams. Laikykis:-)
2015-03-22 16:15:08
Na svoris stovi vietoje. Sporto negalejo mano organizmas toleruot del sveikatos bukles. Na bet dabar apsveikau ir radau sporto sriti, kuria galiu uzsiimti - begimas:)
Darau tai neprofesionaliai, megejiskai. Begioju apie 3 kart savaitej. Nezinau ar tai gerai ar blogai, vis geriau nei ant sofkutes sedet:)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS