Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Loretos dienoraštis
2015-08-10 18:49:15
Loretuk, jei ir nesilaikai dietos, vis tiek pasilik su mumis, mums su tavim linksmiau, ypac tokiom rimtuolem kaip as. Klausimas is sona- kaip tu susitvarkai su 50 moteriskiu?? Juk tai turetu buti sunkiau nei si dieta?! Pagarba!
2015-08-13 13:38:33
Loretuk, kur dingai, auuuuu!Kaip sekasi?
2015-08-18 14:59:05
Taip aš vis dar čia, liko man gal 30dienelių dar gyventi su jumis. Dažnai aš paskaitinėju visų nuotykius, bet kažkaip nespėju įsiterpti. Neturiu kuo pasigirti vis dar laikosi tie 2 kg galėčiau juos pamesti ir tiesiog aukštai pakelta galva, nosimi, krūtine palikti šį projektą
2015-08-18 23:03:43
kaip tai 30 dieneliu? juk sakei, kad su kilo apsizenijai? negriesyk! pasilik! nemainyk i kita kilo, kur tu geriau rasi nei su mumis?
2015-09-16 11:54:33
sveikutės, stroputės. Aš vis dar su jumis. Liko kelios dienelės iki atsisveikinimo. bet gavau naują pasiūlymą tai net nežinau, lyg ir smagu, kad kažkas prižiūri mane viena akimi, bet lyg jau ir pabodo; dietos ir režimas, gramai ir centimetrai. Net pati nežinau ko noriu.
2015-09-16 18:27:11
Aha, pagaliau atsiliepei
Pagalvokim kartu.

1. Jei nutarsi iseiti
-nematysi(neskaitysi) musu-negaila?
-mes tave mylim! ar meiles buna kam per daug?
-nebus kam atsiskaityti , ka padarei ir ko ne, kam pasipasakoti, kam pasiguosti, su kuo pasidziaugti...
-teks spresti ka daryti su savo svoriu-mesti ar ne, jei mesi tai KAIP?
-....

2.Jei nutarsi pasilikti
-kasdien skaitysim tavo postus ir lauksim nauju zinuciu
-palaikysim tave laimej ir nelaimej
-pasieksi tai, del ko cia atejai- sveika svori.
-nusipirksi nauja suknele 3 dydziais mazesne
-sukelsi aplinkiniu pavyda, kad va, PADAREI!
-laimesi rankinio, aerobikos ir begimo varzybas
-PAJEGSI ATSISAKYTI SALDZIOJO STALIUKO!!!!
-...

PIESINYS IR FORUMIECIU KOMANDA(PRASOM VISUS KA NORS IRASYTI VIETOJ DAUGTASKIU!!!)
2015-09-16 20:08:22
Nutarus išeiti, padidėja rizika sustoti ilgiau nei akimirkai...
Nutarus pasilikti, didėja šansai atsispirti akimirkos pagundai sustoti.
2016-05-10 10:42:52
taip aš vėl čia. Smagu perskaityti savo dienoraštį. Ir galvoju iš kur mergaitei tiek drąsos -80kg. Pradžioje užteks pasvajoti apie 90.
Pasiilgau aš to ritmo. Pasiilgau mankštos. tiesiog norisi ištiesti savo "jauną stuburą" ant kilimėlio.
Bandysiu vėl sugrįžti į vėžias. Nors pusryčiauti įprotis liko iki šiol -košytės, jogurtukai
2016-05-10 17:50:46
kaip darbe, ar yra kokiu naujienu? gal dar nauju pavaldiniu isigijai, buvo 52? ar nauja kabineta gavai ir kaip?
2016-05-11 10:26:46
Aha, o staliukas vis dar stovi su užrašu "Mažos dovanėlės stiprina draugystę"?
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS