Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Valios išbandymas
2015-01-22 10:42:06
effort, na va, dar vienas kraštutinumas... :) Nuo 100... Aš niekados nesu svėrusi 100. Maksimaliai svėriau 77 kg., su kuriais čia ir atėjau. Dabar sveriu 68 kg. Tikslas sverti 65 kg. (nes, mano pačios požiūriu, būtent su tokiu svoriu figūra atrodo idealiai). Esu iš tų 8 proc. moterų, kurioms gamta davė gražų kūną. Net ir be sporto matmenys 95-73-98 (šlaunys - 56). Matyt, dėl to galiu sau leisti nesportuoti ir vis tiek atrodau gerai. Sutinku, kad taip gali ne kiekviena. Man pasisekė. Kitas dalykas yra pezalai iš serijos "jei nesi dietologas ar iš medicinos srities, tai tikrai negali žinot, kaip teisingai maitintis...". Nežinau, kur Jūs gyvenate, bet man tokių problem nekyla. NORMALUS žmogus PRIVALO žinoti, kaip taisyklingai maitintis (kuo skirias vaisius nuo daržovės įeina į tai). Jei žmogus nesugeba išsiaiškinti net tokių dalykų, tai nepykit, bet klausimas, ką jis išvis sugeba. O dėl individualios mitybos... Nežinau, ar pastebėjote, bet čia yra apie 10 000 narių, mitybos planą sudaro per parą laiko, net individualiai nepabendravus. Tikėtis, kad čia kažkas "būtent Jums ir tik Jums" yra... Naivoka. Mitybos plano sudarymas yra paremtas tuo, kad pagal svorį ir tikslus parenkamas kcal kiekis, vandens kiekis (ju suvartojimas irgi nustatomas pagal svorį), tada parenkami patiekalai (kiek mačiau, ne visdados išlaikant baltymų/angliavandenių/riebalų balansą). Viskas. Va Jums ir dieta. Ir aš nesakau, kad "Jūs jos nesilaikykit". Aš sakau ką kita - jei ji Jums tinka, Jūs jos laikykitės. Bet jei ne (pvz. jei mėgstate triušieną, jūros gėrybes ir pan. (ko beveik nėra šituose valgiaraščiuose), tai galima taip pat sveikai (ir dar sveikiau) maitintis savarankiškai. Mano komentaras buvo skirtas Mindaugui, kuris, kaip suprantu, pagal kilo.lt valgė teisingai, bet jam nusibodo, metė viską ir dabar ryja kaip pasiutęs. Šio komentaro tikslas nebuvo sakyti "nesilaikykit savo mitybos planų". Jei jie Jums patinka, tai laikykitės, jei ne - nesilaikykit. Tiesiog NEKENKITE sau, rydami kas papuola. Nes vien tai, kad nevalgai pagal kilo.lt nereiškia, kad valgai blogai. Net nežinau, kaip tą aiškiai pasakyti.
2015-01-22 13:03:11
Labai istikro keista cia pas jus diskusija uzvire, visu pirma nesuprantu zmonem meniu cia netinka ar kas? kai ta meniu gali keisti kaip tik nori, patiekalu tikrai pilna ir galeciau net teigti kad jie yra skanus, taigi visi savo meniu galit prisiderint prie savo poreikiu ir islaikant kcal norma. Del to atsibodimo ir ryjimo ar kaip kazkas minejo valgymo sutrikimu tai nejuokinkit jus zmoniu, delto mes ir esam zmones kad turim toki dalyka kuris vercia mus mastyti ir rinktis ko tu nori... as pats prisiregistravau sioj svetainej labai neseniai ir iki tol suvartodavau per diena nesumelavus po 4k kcal... pradejus laikytis dietos ( patiekalus pats keiciu pagal ju duotus pasirinkimus) puikiai suvartoju per diena 1800 kcal ir kazkaip neverkiu, taip zinoma buvo pradzioje sunku, iejus i parduotuve ten pilna pagundu bet tai cmon nejaugi jau tas noras apsiryti visko ko tik imanoma ir kuo riebiau toks jau nenugalimas? cia registruodamasis as turejau tiksla, zinojau kad tai nebus tas pats kas pvz eiti privaciai pas dietologa + samdytis treneri, o tai bus daugiau bendriniai dalykai, na bet ir nenorekit uz 150lt gaut asmeniniu konsultantu armijos 3 menesiams :) nezinau kaip jum, taciau man tai si svetaine padeda puikiai susikontroliuot kalorijas ir to pasekoje po truputi praedjo judet svori, o jeigu jus nesugebat saves kontroliuot tai galbut reiketu pirmiausia psichologines problemas issispresti?
2015-01-22 13:26:39
SunDog, man regis, aš sakiau tą patį, kad man keisti žmonių kraštutinumai - arba valgau pagal duotą valgiaraštį, arba ryju bet ką... Kodėl aš nevalgau pagal kilo.lt? Atsakymas žiauriai paprastas - man patinka gaminti (ir dažniausiai ne vištieną, o pvz. kalakutieną, triušieną, antieną, bulvinius patiekalus ir pan.). Ar čia daug tokių patiekalų? Ne. Kitas dalykas - jei aš moku gamint (o manau, kad moku), tai kam man gaišt laiką skaitant svetimus receptus, perkantis pagal juos maistą ir pan.? Man tas visas vaikščiojimas po parduotuves su sąrašais ir pan. keltų depresiją. Bet kartoju - aš nemanau, kad blogai, jei žmonės taip elgiasi. Aš manau, kad blogai, jei žmonės yra tiek nesavarankiški, kad likę be valgiaraščio nebežino, ką dėtis į burną. Be to... Jūs esate narys dar nepilną mėn., kai viskas nauja ir įdomu. Labai tikėtina, kad ateis laikas, kai atsibos kas dieną valgyti pagal tą patį režimą. Ir kas tada? Arba viską mesit ir "kimšit", arba toliau maitinsitės savarankiškai, bet tvarkingai. Man asmeniškai kai kurių dalyvių pasisakymai skamba tiesiog fanatiškai - jei čia užsiregistravai, tai turi valgyti kaip nurodyta, sportuoti kaip nurodyta, mąstyti kaip nurodyta ir viską daryti, kaip nurodyta, arba bus labai labai BLOGAI. Nesutinku. Pats žmogus sprendžia, ko čia registruojas, kokiu būdu mes svorį ir pan. Dar mane tiesiog juokina tas akcentavimas, kad "čia patiekalai gana skanūs". O nuo kada skoniai visų vienodi? O jei man neskanu pvz? Tai kas tada? Vis tiek valgyti? Prisiskaitau ir kitokių juokų apie per prievartą grūdamus nenorimus pusryčius, bandelių spjaudymą ir pan. Ir nežinau nežinau... Jei kam tai atrodo normali mityba, tai lai taip ir maitinasi. Aš galvoju, kad visas tas svorio metimo procesas turi būti lengvas, natūralus, nekelti žmogui streso. Ir dar aš mėgstu tokį posakį "teisus tas, kas moka pinigus". Jei moki pinigus, tai turi teisę spręsti, už ką ir siekti būtent tokios paslaugos. Bet daugelis čia elgiasi taip tarsi jiems mokėtų pinigus. O kas jei kažką padarysiu ne taip... Nieko. Tiesiog nieko. Dar reikia įvertinti, kad daugelis šios svetainės adminų yra profesionalūs sportininkai, jų režimas, mityba ir pan. specializuoti. Kad ir kaip to norėtų svetainės nariai, tačiau jie nėra profesionalūs sportininkai ir nebūtinai jiems tiks sportininkų gyvenimo būdas, racionas ir pan. Reziumė: visados verta vadovautis sveiku protu. Tada nepražūsi.
2015-01-22 14:04:03
na taip as narys esu nepilna menesi, bet cia esu narys realiai savo noru ir atejau su savo tikslu, taip tikiu viskas kazkada atsibosta, bet kad taip neatsitiktu ta maista galima keisti, patiekalu pilna, nera gi parasyta kad jum sudarytas meniu ir turit ji sekti 3 menesius ir valgyti tuos pacius patiekalus. Man paciam kai as anksciau negaminau tai tikrai jie yra skanus. Zinoma pritarsiu Ligitai, reik ir paciam semtis kazkokiu ziniu, jei nenori buti priristas visa gyvenima prie kilo.lt svetaines, delto stengiuos ir pats truputi jau dometis, bei keisti savo poziuri i maista ir jo gaminima:) kaip pavyzdi galiu pateikti praeita savo lucky day na ziauriai norejau kebabo nes juos labai megstu, ok suvalgiau bet reziumuojant visa diena stengiausi jau ir mastyti truputi. Arteja nauja lucky day diena tai vietoj to kad jau susidarineciau sarasa koki kebaba isukinesiu i pica ir viska apliesiu 5kg sokolado, as pats susidariau sau dienos valgiarasti ( na gal ne is tokios sveikos mesos kaip kiauliena, bet jau ja ir gaminsiu ne kaip anksciau ( anksciau mesdavau daug sviesto ir ant ko kepdavau mmm kaip skanu ir riebu ) :D del pacio zmogaus apsisrendimo tai kas be ko kad jis pats sprendzia ko jis cia yra, bet vistiek didzioji dauguma cia registruojasi del per mazo ziniu bagazo, as pats tarkim kazkada jau buvau nusprendes mesti svori ir pradejau dometis, bet dometis reik labai daug ir tiesiog atsirado aj o kam man to reikia, na o naryste cia (dar kai atsirado paskata nukrite 4kg) tikrai itraukia labiau :)
2015-01-22 14:23:47
SunDog, visiškai Jus suprantu, bet to reikia, nes... narystė juk nėra amžina :) Visą gyvenimą mokėti kad ir po 50 Lt./3 mėn. yra brangoka... Bent man :) Aišku, jei žinių bagažas menkas, tai tikrai verta kurį laiką maitintis tiksliai taip, kaip nurodyta, bet paskui jau pradėt "protauti", mėgint perprasti principus ir pan. :) Manau, kad Jūsų sprendimas susidaryti valgiaraštį lucky day yra labai sveikintinas ir tai pirma pradžia link žinių bagažo gausinimo :) Kas dėl manęs asmeniškai, tai man didžiausia naujiena čia, kad norint išlaikyti stabilų svorį turiu suvartoti ne daugiau kaip 1800 kcal/d. Aš maniau, kad galiu bent jau 2000 kcal. Po to internete radau tokias lenteles, iš kurių pamačiau, kad norint išlaikyti 65 kg. svorį reikia net mažiau, nei 1800 (1700 gal). Žodžiu, esminė mano žinių spraga buvo tai, kad aš neteisingai vertinau, kiek galiu suvalgyti :) Ir kilo.lt man šiuo klausimu padėjo.
2015-01-22 15:14:51
tai ir svarbiausia, kad padetu paciam praplesti ziniu bagaza na ir zinoma kazkiek pakeisti savo valgymo ir apskritai gyvenimo iprocius :) o jei zmones taip stipriai linke i krastutinumus, na cia ju pasirinkimas, galbut jie kitaip nesugeba, nors tiesa sakant keista :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS