Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / waidulytia jungiasi prie jūsų :)
2014-12-14 14:02:19
Ir kaip gi visiems sekasi kovoti su kalorijomis ir papildomais riebaliukais? :) aš šiandien nusipirkau svarstykles ir pasisverusi nustebau, kad nepilnai 1kg nukrito man jau :) nors nesportavau ir mitybos laikiausi tik vos 4 dienas ir vakar buvo mano lucky day :)
2014-12-15 18:17:35
Sveika prisijungusi! ;)
aš irgi panašiai kaip ir tu, neseniai, pradėjau savo kelionę čia :) Patikėk, aš irgi labai nustebau pamačiusi svarstyklėse, pokytį jau po keletos prabėgusių dienų! Taip malonu pamatyti tą pokytį ir tuo pačiu save motyvuoti siekti daugiau. O atrodo reikia tiek nedaug, kad pasiektum savo tikslų, tik sveikai ir teisingai maitintis + pasportuoti. Super!
Taip ir toliau, o rezultatai mums tik gerės, jei tik to sieksim toliau! ;)
2015-01-04 18:03:17
Na ir kaip jums sekesi atlaikyti visa sventini maratona? man nelabai nes jau buvau numetusi svorio o dabar per sventes, vel ataugau atgal .. :( na bet pagaliau normaliai grizau i sporta ir mityba, pasibaige visos sventes ir tikiuosi, kad greitai vel pradesiu matyti rezultatus :)
2015-01-04 20:36:13
O kada mergaites Jums pradejo matytis pokyčiai ant apimčių? Man svoris krenta, bet apimtys nemažėja nors tu ka
2015-01-05 00:02:37
aš apimtis matuoju tik kas mėnesį, nes kas savaitę tikrai nepavyksta, tai metrą ne taip įtempi, tai ne ties ta vieta šlaunį pamatuoji ( juk nepasižymėsi su markeriu):-):-):-):-)
tai man po mėnesio jau tikrai pradėjo jaustis.
2015-01-05 00:03:38
aš apimtis matuoju tik kas mėnesį, nes kas savaitę tikrai nepavyksta, tai metrą ne taip įtempi, tai ne ties ta vieta šlaunį pamatuoji ( juk nepasižymėsi su markeriu):-):-):-):-)
tai man po mėnesio jau tikrai pradėjo jaustis.
2015-01-05 08:23:36
as apimciu nematuoju, bet pradesiu ta daryti nuo sios savaites. man tai priesingai, matuojantis drabuzius jauciu, kad apimtys sumazejo, bet svoris savo vietoje - nejuda visai jau gal koki pusantro menesio :/
2015-01-06 07:11:10
Man is pat pradziu, kai tik pajudejo svoris, tai pradejo jaustis ant rubu, kad siules nebebraska ilindus i kokius aptemptus dzinsiukus :) o siaip apimtis as matuosiu po menesio bus matyti ar yra rezultatas, ar ka ne taip vis del to darau :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS