Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Justinas - I can and i will, watch me!
2014-10-29 20:01:26
Sveiki. Skaičiau tai viena, tai kitą "dienoraštį" ir sugalvojau pats parašyti. Taigi, esu Justinas, man yra 21 - eri metai. Esu 1.89 ūgio ir svėriau 84 kilogramus. Visgi kodėl gi aš čia? Nes manau kaip ir visi - siekti bendro tikslo - sportuoti, taisyti klaidas mityboje, siekti asmeninių tikslų salėje. Hmm.. visgi mano asmeninis tikslas buvo atsikratyti alaus "preso". Norėjau gyvenime kažko naujo, vieną dieną susiėmiau ir viskas, atėjau čia, paprašiau,kad sudarytų man sporto programą, labai miela dietologė vis teiravosi, kaip man sekasi maitintis ar gaunasi kas nors? Visgi galiu pasakyti, kad dabar jau sportuoju antras mėnuo. Per tiek laiko numečiau 5 kg, baigiu išsiryškinti presą, atsikračiau pilvo. Jeigu Jums sunku tuo patikėti, taip juk praėjo gal tik mėnuo su puse, tačiau aš atsisakiau VISIŠKAI tokių produktų,kaip : batonas, bandelės, aliejus (nebent alyvogių šiek tiek), sviesas, margarinas, majonėzas, visokios picos, kuldūnai, cepelinai, bulvės, kebabai, saldumynai, cukraus pradėjau daug mažiau vartoti ir nesveikas maistas,kaip macdonald, hesburger, burger ir taip toliau. Kalbant apie auchoholinius gėrimus, per mėnesį išgėriau tris buteliukus alaus, tai visgi rodo, kad nuo 18 metų, per mėnesį skaičius alaus siekdavo 20 ir 30 kartų daugiau. Salėje sportuoju keturius kartus per savaitę, stengiuosi daryti pratimus teisingai, pastoviai didinu svorį. Maistą gaminuosi namuose iškarto ryte atsikėles, į darbą visada stengiuosi neštis irgi savo maistą. Galiu teigti ,kad salė yra tik 30% viso jūsų pasiekimo dalis, o sveikos mitybos laikymasis visi 70%.

Sekmės Jums visiems.
Ačiū treneriui Andriui, kuris visada pasiteirauja, padeda ir pakonsultuoja. :)

Justinas.
2014-10-29 20:08:47
Šaunuolis Justinai!!! Taip ir toliau ;)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS