Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Riebalėli, pasikrutink!
2014-10-21 12:22:59
Aš irgi taikiau į viduriuką, manau vienu ar kitu atveju rezultatai neabejotini :)
2014-10-22 09:27:49
Pirma labai sąžininga savaitė nusinešė 1 kg! Džiaugiuosi :)
2014-10-22 11:14:17
Sėkmės :). Man savaitės sąžiningai ištempti neišeina :)
2014-10-29 09:10:55
Sveiki visi! Praėjo antra savaitė su kilo. lt. Jaučiuosi gerai! Jau šiek tiek ateina mintys apie gerą pavalgymą kur nors makdonalde, tačiau pavyksta jas nuvyti... Per savaitę 'nusukau' vieną dieną sporto, o dieta kartais pasipildydavo taure kita vyno.. Bet džiaugiuosi dar 1 nukritusiu kilogramu. 163 cm mergaitė pagaliau lengvėja ir dabar sveria 68 kg!
2014-11-19 12:48:57
Būna visko: ir pietūs su draugais picerijoje ir sausainiai su arbata vakare, praleisti pietūs, bloga nuotaika, kai viskas neturi reikšmės.. Bet šiandien pozityvi diena!
Jau antras mėnesis, kai draugauju su kilo.lt ir ką galiu pasakyti... Veikia! Nukračiau Amerikos hamburgerius ir džiaugiuosi -5kg, su mano apimtimis jau šis tas, liko sudegint mamos kotletus ant klubų, haha :)
Nežinau, kaip Jums visiems, tačiau tik čia užsiregistravusi pajaučiau, ką reiškia profesionalių dietologų ir trenerių pagalba, nors anksčiau tuo netikėjau, nes 'kas gali geriau save prižiūrėti nei pats'.. O visgi gali. Tiek naudingos, efektyvios pagalbos man, kaip realiai neturinčiai supratimo apie sveikesnę gyvenseną neradau niekur kitur. Ir dar pastebėjau, kiek šlamšto ir neteisybės rašo visokie žurnalai... Siaubas!
Todėl raginu ir drąsinu nemiegoti, netingėti ir pasistengti, nes čia yra viskas, ko reikia norintiems pasiekti savo rezultatų. Tik reikia informaciją pasiimti ir pritaikyti. Didžiuliausios sėkmės, kolegos!!
2014-11-19 14:52:12
Sveikinu su puikiais pasiekimais! :-)
2014-11-24 15:03:44
Ačiū, sėkmės ir Jums!
2014-12-01 15:03:11
Kaip sekasi?? :-)
2015-02-07 20:12:14
as jau numeciau 6kg. bet noreciau numesti dar 6, kad tilpciau i savo megstamus rubelius.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS