Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / wibei dienorasti
2014-10-14 19:38:09
Kilo.lt as jau senai. Praejo 8men ir jau po truputi pasiekiu rezultatus. Tikslas numesti 6 kg. Dabar tik galiu pasidziaugti, nes man sekasi :) Pradejau kovo menesi. Su tokia energija ir pasitikejimu savimi uzsirasiau i si puslapiuka. Pradejau sveikai maitintis, sportuoti... Taciau buvo labai sunku, nes mano artimi zmones nepalaike manes. Vienintelis mano vyras suprato ir palaike mano noriui pasitobulinti kuna. Taciau jis buvo toli nuo manes.
Daznai sveciu sulaukdavau, atnesdavo pavaisinti balandeliu, cepelinu :) Buvau labai maloni ir priimdavau ka atnesdavo, nenorejau izeisti. Teko, labai kovoti su savimi. Kai atrodo po truputi jau pradedu vykdyti plana ir sia tau kasnors nutikdavo. Sunkiausia gal tada buvo, kai reikejo save gyditi ir sunu... teko ilgesniam laikui pamirsti mitybos plana...
Bet dabar viskas vyksta sklandziai ir jau po truputuka tiksla baigiu igivendinti. Dar liko 2 kg. Jau taip dziaugiuosi rezultatais... Nemoku uzsispirti ir nenukrypdama nuo programos vigdyti tikslus 100%. Taciau labai stengiuosi. Pradejau dirbti, tai labai palengvino mano tiksla. Nes sededama namie vistiek kazka suvagydavau, o ipatingai, kai reikedavo sunui atskirai maista gaminti :)
Siuo metu jau esu savo namuose ir turiu palaikanti vyra salia. Tai del to turbut viskas sklandziai vyksta!
2014-10-14 21:11:43
Wibei, žaviuosi tavo kantrybe... Šaunuolė esi... Super...
2014-10-15 16:41:01
Svarbu nepamesti tikslo! Džiaugiuosi už kitus iš tikrųjų, atrodo, kad ir pačiai pavyks tada.
Gyvenu su dviem draugais, dažniausiai gaminu aš. Nežinau kaip seksis gaminti dvigubus maistus ir nesusiviliot spagečiais... :)
2014-10-15 18:02:34
As gaminu sau atskirai,vaikams atskirai,patikekit nera lengva,bet ne trupucio nepaimu kas ne mano mitybos plane :)
2014-10-15 19:27:05
As dziaugiuosi tais kurie yra uzsispyre ir grieztai neleidzia sau imti kas ne mitybos racione. Tikrai daug valios reikia... Bet mes stiprios ir vistiek vienaip ar kitaip igivendinsim plana :D Aciu jums uz palaikyma :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS