Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Pagaliau pasiryzau:)
2014-09-08 09:29:01
Bet va zmoniu poziuris....mane tai ne tai, kad stebina, bet visu pesimizmas, jie ka pavydi, gaila, ar kas.... mane tai nervina kai sako, tu graziau atrodai apvali, ne nu nebutu tipiniai lietuviai, as net savy nepagalvoju piktavaliskai, kai zmones stengiasi tiek kudintis, tiek siekti karjeros. Man atrodo, kad tas, kuris nieko neturi, net nebando pasiekti, tik tas ir gali sitaip pasakyti. Gerai, kad bent kazkiek yra optimistu :) :)
2014-09-08 12:59:20
spulyte, neturiu tikslo kilogramais, tiesiog noriu dailiau atrodyti, atsikratyti pilvuko. Tam, spėčiau, reikia numesti kokius daugiausia 5 kg nuo 63 kg, o apskritai - daugiau pasportuoti :) Labai mane žavi mintis, kad reikia nuolat fiksuoti ir dar taškus rinkti - iki šiol tai suveikdavo mano motyvacijai :)
2014-09-08 13:15:13
Sveikos! :) Esu ir as cia naujoke :) laukiu savo programu ir as :) nekantrauju pradeti! :) O tas poziuris zmoniu... Turbut visi tokie :D as kai paskaiciau jusu pasakojimus tai net sypsotis pradejau :D Pas mane namie tas pats :D Mano mama yra stamboka, as jau irgi vel stambi, tai mes vis viena kita patraukdavom per danti :D na mano tas patraukimas per danti buvo ginyba... Ji mane puola, as atgal... :D ir yra buve keleta kartu, kai ji man siulo kazko, as atsisakau, tai ji man pradeda sakyti "nu jau ko cia atsisakineji! Visiskai badaut irgi negalima!" tai as visada irgi pasijuokdavau, kad pavydi mano valios :D
2014-09-09 10:32:28
na va kai dabar pasakiau keliom draugem ir mamai kad jauciuos fantastiskai :) drauges sake neturi tam valios :( o mama pradejo irgi gundytis kilo.lt :) tik va idomu, kaip jai butu su stuburo isvarza... ar jai bent minimaliai butu galima sportuot...gal ir skausmai apmazetu... na jei ji rimtai susigundys, reikes trenerio uzklausti :)
2014-09-10 13:54:30
Mes sudarome spacialias sporto programas žmonėms su stuburo išvaržomis, todėl mama drąsiai gali kreiptis :)
2014-09-10 16:41:59
Sveikos, mergynos. Mano sendiena pirma diena KILO. Ir is kur pas mane tiek energijos atsirado :DDD. Anksciu grizusi po darbu iskart jungdavau koma ir Facebooka, o dabar kilo puslapys atsidare pirmutinis. Ir smagiai apsipirkau ( su sarasu ). Dabar begsiu rytojaus pietus ruosti, reikes i darba pasiimti. Pairodo viskas imanoma, tik reikia gero spyrio i sedynia :D
2014-09-10 21:36:01
Spulyte, turiu ir as rimtu bedeliu su stuburu plius nemaza virssvori, bet sportuojant pradejo tirpimai ir 'koju traukimai' einant miegoti, bei kiti su stuburu susije padariniai. Tik va, turint tokia beda, reikia labai labai gerai isigilinti kaip teisingai daryti kiekviena pratima, kad nebutu neigiamo efekto, nes cia kartais is nuotrauku gali nepastebeti kokios smulkmenos. Geriau gavus programa nueiti karta i sporto kluba, kad treneris tiksliai pamokintu daryti.... bet pirmiausia ir svarbiausia- zengti pirma zingsni. Tad daugiau drasos mamai!
2014-09-15 22:58:32
Na mamai dar reikia prisiruosti pasiryzti :) o as keliauju tolyn.... :) su kiekviena diena, nuotaika vis aukstyn ir aukstyn, o nuo sveiko maisto, dingo visos mano alergijos....nebeberia :D
2014-09-16 21:48:15
Tas šalutinis poveikis labai super :) Reikia ir man susiimti su mityba, pamenu, oda buvo iki idealios būklės susitvarkiusi.
2014-09-16 23:25:01
as net nepagalvojau apie oda :) pamirsau... :) o juk is tiesu, kol kas jokiu spuogu, jey! :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS