Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Marihøne's nauja pradzia ;)
2014-09-03 20:42:44
Sveiki visi! Siandien visgi nusprendziau ir as jungtis prie Jusu ir bandyti susidraugauti su savo kunu,kuris paskutiniu metu man prikrete tokiu pokstu, jog uzlipus ant svarstykliu vos neapsiverkiau..Papasakosiu savo istorija, kam nebus nobodu skaityt ;) Pries 3,5 metu gime pirmagime dukryte, ir nuo tada prasidejo mano pacios kova su savimi. Per pusmeti sekmingai numeciau 30 kg, atrodziau keistai kauleta, bet pati sau baisiai grazi :D Kadangi svoris krito del gan drastisko nevalgymo ir didziulio streso (skyrybu), viskam nurimus, jis kazkiek ataugo, bet nezymiai. Po metu buvimo kuda ir grazia isitaisiau hormonine spirale, kuri man padejo uzsiauginti bent 5 kg labai greitai. Tuomet seke du metai daugmaz pastovus, ir galiausiai pries 3 menesius meciau rukyti..Kadangi pirma karta meciau, kai laukiausi, tai svorio didejima nurasiau nestumui ;) Per 3 menesius svoris issoko dar 8 kg virsun! Aptingau ir pradejau sukt ratus aplink saldytuva. Nuotaika vis blogeja, nes tai ka matai veidrody, mane varo i nevilty, kaip as taip sau leidau. Matau,kad vien galus atidavinedama sporto salej nieko nepasieksiu,tad teko pripazint, kad man reikia pagalbos susitvarkyt mityba. As noriu vel but kuda ir grazi :D
2014-09-03 22:51:32
o kokie dabar tavo skaičiukai - ūgis ir svoris? :)
2014-09-03 22:58:33
Daug..173 ugis,o sveriu 78..
2014-09-04 08:20:22
Labas, na pa smane panasi istorija, tai -8 tai +5 tia vel pirmyn atgal, susiimu ir vel uzburtas ratas, tai pagaliau nustojau eksperimentuot, badaut, "kalorijas" skaiciuot, nes per ta dideli nora, gaudavos snipstas :) tai reikia ir man pagalbos, kad zinociau ka darau:) laukiu su nekantrumu pradzios :) net padai svyla...
2014-09-04 11:46:37
As tai vis sau sakau, kad reikia susitvarkyti mitybą ir figūrą prieš turint vaikutį, nors aš dar jo neplanuoju artimiausiais metais, bet visvien, nes kai išgirstu kad po vaikų labai užauga svoris tai baugoka darosi. Mano ūgis 168, atėjau su 66kg, lyg ir nedaug, bet labai noriu numesti riebalinį sluoksnį ir sutvirtinti kūną, kad poto ateityje nebūtų dar sunkiau.
2014-09-04 14:04:04
na as pries pastodama sveriau 69-70 tada buvo gerai, ir kunas stangrus ir buvau ne kuda :) bet tvirta ir jauciaus super, bet po pirmojo nestumo liko +15, po antro visi nukrito, bet tie 15 niekur :( kiekvienas nestumas dadejo celiulito, kazkokia tragedija,.... gailiuos kodel nescia budama nesportavau.... bet laiko nesugrazinsi, tad tenka ne gailetis dabar, o dirbti :) ir tikiu, kad busiu vel 70 :) idesiu darbo ir celiulita bent zenkliai sumazinsiu :D
2014-09-04 21:00:18
Na as pries nestuma sverdavau kazkur 63-65 , didziavausi savo ploksciu pilvu, ir jokiom dietom nesikankindavau. Nestumo metu priaugt sugebejau 26 kg, bet net 30 per pusmeti nukrito. Pilvas buvo didziulis, gavau palikimo kelias strijas sonuose ir pasiraukslejusi pilva,nors oda graziai susitrauke,bet liko tokia minksta,nestangri..
Siandien nuo pat ryto buvau sporto klube,gryzau net slapiais triusikais :) tik man keistai ta programa,kuria gavau atrodo-as visalaik buvau isitikinus,kad norint degint riebalus reik kuo daugiau cardio daryt,o cia va gavau ant takelio paeit ir svorius kilnot,nors ir pazymejau,kad man reik lasinius tirpdyt,ne raumenis augint :)
2014-09-05 09:03:49
viskas tvarkoj su programa - taip ir turi buti :) jegos treniruociu pagalba formuosis raumuo, o raumenys isnaudoja daugiau energijos nei musu lasinukai. gali buti 2 zmones tu paciu ismatavimu, bet pas ta, pas kuri bus daugiau raumenu - to organizmas sudegins daugiau kaloriju. cia yra seminarai, ten viskas labai graziai bus paaiskinta :))
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS