Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / ewaldina
2014-11-16 12:02:15
O as irgi bandziau daryti kaip ir tu, bet nepavyko :/ Pora savaiciu kaip ir nieko, bet po to pradedu grybauti. Zinau ka ir kada turiu valgyti, tiesiog jau ir vidinis laikrodukas pasako, kad reikia valgyti ir atskiriu, kada gerti norisi, o ne valgyti, bet....... Zodziu dar cia pabusiu :)
2014-11-17 11:48:55
Labuks, treneris nuvirs iš kėdės, paprašė sistema įvest svorį tai kaip jau įvedžiau :DDD 79,8 kažkodėl :DDD realiai - 67,9. Gazele esu čia du su trupučiu mėnesio, numečiau 7 kg, dar tiek noriu numest, t.y. iki 60kg.
Snopa va aš pripratau prie tam tikro maisto, kurį kad nenusibostų kaitalioju ir man gal todėl problemų nekyla ( tfu tfu tfu kol kas). Vis dar sveriu savo porcijas, vis dar valgau iki pietų - daugiau angliavandenius, vakare - baltymus. Juk viso svorio metimo esmė tame ir yra.
2014-11-17 12:47:45
Oho, šaunuolė! :-)

Man atrodo, didžiausia čia prisiregistuojančiųjų bėda yra savo veiklos netęstinumas - žmogus pabūna mėnesį, sumoka kažkiek pinigų ir jam atrodo, kad va, viską žinau, dabar tik laikytis reikia... Bet gyvenime nėra viskas taip paprasta. Man atrodo, kad verčiau jau investuoti dar papildomai mėnesį kitą - juk ir receptų čia kalnai puikiausių, visada dietologo, trenerio priežiūra, gali užduot bet kokį klausimą, dar ir sms parašo, jei neateini! Taigi visapusiška priežiūra! Per mėnesį pakeisti gyvenimo būdo yra neįmanoma, tam reikia tęstinumo.. :-)
2014-11-17 12:54:58
Gazele aš sakyčiau čia labiau nuo žmogaus priklauso. Realiai tai mano situacija yra tokia: po trijų vaikų svėriau ateidama čia 74.8kg ir svorio nenumečiau per pastaruosius porą metų tik dėl to, kad ką valgiau žiūrėjau ne tiek griežtai, bet svarbiausia, nors ir nusipirkau svarstykles maistui svert jomis nesinaudojau. Svėrimas "iš akies" buvo kaip ir vienintelė mano bėda, t.y. pramazindavau ir su kalorijom. Man gal nesunku dėl to, kad visa kita kaip ir įprasta nuo senai, tereikėjo tikslumo. Pasijuokiau iš savęs kad tam kad pradėt naudotis svarstyklėm negana buvo už jas pinigus paklot bet reikėjo dar šimtinę susimokėt už narystę čia :D
2014-11-17 20:32:21
Smagu Ewaldina, kad kilo.lt padejo susideti trukstamus taskelius :) Smekmes ir toliau einant tikslo link!
2014-11-18 14:52:02
Dėkui Snopa, juk tikriausiai ne vieną kart esi girdėjus, kad lieknėti pradedama nuo galvos :D Tai va, mano galva atrodo jau kūda kūda :DDD
2014-11-19 10:18:36
Sujuokinai :D
2014-11-20 19:59:27
Aš kol kas kūda tik sapnuose :-D
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS