Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Liubaškos dienoraštis
2014-09-30 08:36:12
64.6 beveik minus 1kg. Įdomus dalykas taip eksperementuoti. Per kelias savaites supratau, kaip kūnas reaguoja į tam tikrus produktus ir į tam tikrus poelgius. Kartais, kai esi labai pavargusi geriau pailsėti valandą, nei per tą valandą daryti treniruotę. Šneku apie didelį nuovargį ir miego trukumą. Bet šis laikotarpis jau praeityje, tad manau kitą savaitę rezultatai vėl bus teigiami, t.y. minusas ant svarstyklių. Maistą jau renkuosi pati, konkrečiai pagal valgiaraštį nebevalgau, tačiau maisto produktai liko tie patys: vištiena, varškė, vaisiai, daržovės, jogurtai, ir kiekiai žinoma neviršyja normos. Jei negeriu alaus ir nepadauginu cukraus kiekio, tai ir rezultatas matosi iš karto :)
2014-10-13 14:45:15
Liubaškos narystė Kilo.lt projekte pasibaigė, tačiau elektroniniu paštu gavome štai tokią įkvepiančią žinutę, joje buvo prašoma pasidalinti paskutiniu įrašu, todėl tai mes ir darome :)
Tikimės, kad dar viena mūsų narė išėjo su tam tikrais įgūdžiais ir supratimu, kuris padės gyventi sveikai visą likusį gyvenimą!

Sveiki, pasibaigė šiandieną mano kilo.lt narystė ir dabar negaliu pasižiūrėti savo rezultatu, gal galite man į el. paštą atsiųsti mano išsimatavimus. Nes planavau sulyginti prieš ir po. Jei įdomu galėsiu atsiusti savo rezultatus PO. Taip pat noriu padėkoti Jūsų visai komandai, nes Jūsų dėka aš išmokau sveikiau maitintis, nepersivalgyti, kartais save suvaldyti, gerti daugiau vandens. Šiuo metu mano svoris 64.7 kg, tai reiškia numėčiau daugiau nei 5 kg per 3 mėn. Rezultatu esu patenkinta. Ir toliau planuoju laikytis sveikos mitybos, sportuoti ir dar šiemet pasiekti 63 kg rezultatą. O Jūsų treniruočiu dėka, aš labiau sustiprėjau. Netgi fizinį pasiruošimą darbe išliaikiau 100proc., ir pagerinau savo 3 km bėgimo rezultatą netgi 40 sekundžių, o tai tikrai nemažai. Taip pat supratau, kiek daug mūsų organizmui reiškia poilsis, todėl dabar, po sunkios darbo dienos stengiuosi atitinkamai pailsėti ir nepresisportuoti ar nepersidirbti. Tad dėkoju dar kartą Jums visiems ir laukiu savo pirminių rezultatu. Taip pat norėčiau paprašyti, jei nesunku, įpostinkite šią žinutę į mano rezultatų forumą - Liubaškos dienoraštis, taip merginos galės pamatyti mano rezultatus ir mano mini ataskaitą.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS