Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Danielerasa dienoraštis
2014-07-13 17:36:27
Sveikos visos,Kaip smagu skaityti Jūsų tikrai šaunius pasiekimus,o man reikia tikrai didelio Jūsų spyrio į užpakalį ir geros matyvacijos iš pasiektų Jūsų rezultatų,Esu Kilo.lt jau kaip 3mėn ,bet rezultato taip ir nepasiekiau savo tikslų,pradedu kokia sav ir vėl krentu žemyn,taip ir spyrokliavau aukštyn žemyn...Bet šiai dienai tikrai esu pasiryžus,nes tikrai išgirdau kai darbe pasakė kolegė:ar Tu kartais nesilauki...O velnias koks buvo šokas...Taigi aš čia ir rašysiu kiekvieną dieną,kol įgausiu pagreitį :)
Esu 163cm ūgio,
Sveriu(šiandien)-58kg,(nesijuokite tai man daugoka,kai svėriau visada 52kg)
Krūtinė-90cm, :)
Pilvo sritis(gelbėjimosi ratas)-5cm virš bambos-68cm,ties bamba-80cm :(
Šlaunys-50cm.
Surašiau viską šiandien ir jau nuo šiandien pradedu į kovą.
Na aš manau per kančias į žvaigždes.Nors vieni ir sakys ,kad Tau visiškai nėra ką ir numesti,bet aš matau ir jau aplinkiniai nėštuke išvadino yra ženklas STOP.
2014-07-13 22:38:59
Čia pas mus visas tos pilvo problemos :) šaunu, kad išdrįsai parašyti. Kartais mes būsim geros, bet kartais ir į dupkį spirsim :D
2014-07-14 09:32:14
Sveikos,pas mane irgi didelis pilvas buvo,sportuoju,nuo pilvo laaaabai pagelbejo riebalu degintojai sioje parduotuveje yra,jau ne vienai drauge klause kaip pavyko pilva ''nuimti'' IR ISMOKIT VAIKSCIOTI ITRAUKUSIOS PILVA! Is pradziu sunku o poto net pamirsti apie pilva savaime itraukus vaikstai;-)
2014-07-14 09:32:14
Sveikos,pas mane irgi didelis pilvas buvo,sportuoju,nuo pilvo laaaabai pagelbejo riebalu degintojai sioje parduotuveje yra,jau ne vienai drauge klause kaip pavyko pilva ''nuimti'' IR ISMOKIT VAIKSCIOTI ITRAUKUSIOS PILVA! Is pradziu sunku o poto net pamirsti apie pilva savaime itraukus vaikstai;-)
2014-07-14 14:25:46
Oj panos....jau po pietų praėjo 1val ir taip nori kažko saldaus..Tai visa laimė ,kad sėdžiu darbe ir jokio saldamoko nėra !!!!
2014-07-14 15:15:14
Danielerasa, pradžia bus sunki, bet po visko pamatysite, kad buvo verta ;) Kol kas nugalėkite save ir nepamirškite gerti vandens :))
2014-07-14 16:43:45
su tuo saldumu sunku, siandien ir isinorejau, nuskuodziau i parduotuve is darbo ir... nugalejau save-nusipirkau greipfruta ir banana, svarbiausia tycia pasiemiau 5 Lt, kad jokiu pagundu per daug nebutu :) ir darbe gera uzkandi gavau. gal p[er anksti pries pietus, bet nuraminau ta nora. Vakar taip pat jau buvo ranka pakilusi pyraga issikepti... bet nors ir nelabai tinkamai, viena porcija daugiau, bet pasidariau su trintom braskem ir kefyru kokteiliuko. kol kas 3 men susilkaikau, tik sestadieni sau leidziu atsipusti :)
2014-07-14 17:00:27
Rama ir kokie pokyciai po 3men?
2014-07-15 15:45:19
dar nepilnas menuo cia, o savarankiskai buvo iki prisiregistruojant cia 2,5 men. Tai svorio po numestu per metus 14 kg (ziauru pas mane) nukraciau vos kelis, bet sportuojant tas svorio kritimas sustojo, bet drabuziu dydis per 1-2 ismieras sumazejo. ir kaip juokiasi drauge-isryskejo nebe kumpiai, bet raktikauliai , veido forma :D:D aisku, kazkiek sustiprejau.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS