Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Aviatorė - žingsnis aviacijos link
2014-07-03 20:13:56
Sveiki,mielieji :)
Manau, kaip ir visi, prisijungiau cia tam, kad pakeisciau savo gyvenimo buda bei pacia save. Kadangi esu studente, dirbu barista, man be galo sunku susiderinti mityba ir nors retkarciais pasportuoju, bendras rezultatas nulis. Esu matematike, reikia konkretumo, todel sudarytas treniruociu ir mitybos planas, tikiuosi, kad pades. :)

Kodel? Tikslas vienas - aviacija. Tai sfera, kuri uzima didziaja dali mano minciu. Saves neisivaizduoju kitoje sferoje. Manau, ne vienas esate mates/maciusi pasakisko grozio moteris - stiuardeses. Viena is ju noriu buti ir as. :) Ko man truksta? Tik figuros pokyciu, riebaus pilvuko atsikratymo ir liemens isryskinimo. Visa kita (pozityvuma, placia sypsena, zavius bruozus ir dideli nora) as turiu. :)

Esu be galo silpna svorio metimo reikale. Prasau, Jusu, kai man truks valios, neleiskit pasiduot ir mest visko lauk... :)

2014-07-03 21:47:19
Sveika prisijungusi, mes būsim su tavimi :)) Su kokiu svoriu ir apimtimis prisijungi? Koks tikslas? :)
2014-07-04 09:14:30
Sveika prisijungusi būsimoji stiuardese :)
2014-07-04 11:10:53
Prisijungiu su:
78kg svoriu;
Klubai 115cm;
Liemuo 107cm;
Krutine 107cm;
Slaunys 60cm.

Jau ka turiu, tai 107 krutines.. :D
2014-07-05 17:26:22
Hm, bet svoris nėra didelis :) Gal tu labai mažutė?
2014-07-06 06:48:59
Vos 164cm esu..
2014-09-09 22:24:33
Mano irgi svajone dirbti aviacijos sferoje ;) Sekmes svorio metimo srityje! As irgi nuo siandien pradejau :)
2014-09-10 00:04:18
Klubai ir krutine kaip mano :) visi sako, labai moteriska figura- viskas gerai, kai neranda zodziu kaip paguosti... Bet reikia dirbti. As jau dvi savaites su kilo.lt, o jau jauciuosi geriau :) Zarnynas issivale, nebera nuotaiku svyravimo (kai valgai sokoladus ir dziaugiesi, o po valandos vel prie darbastalio be energijos...), plokstesnis pilvas. Deja nuo klubu taip greitai pokyciu nesimato. Lauksim kas bus toliau :) Sekmes ir toliau nepamirsk del ko darai! ;)
2014-09-10 08:40:14
Sveika prisijungusi ;)
2014-09-10 09:34:07
aviatore, kaip tau sekasi? Praėjo daugiau nei du mėnesiai, kokie rezultatai? :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS