Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Agnes dienorastis
2014-05-20 18:01:04
Niu va jungiuosi ir as prie visu lieknejanciu, tikiuosi portalas nemeluoja ir man pavyks sugrysti prie savuju 55 kg. Mano ugis 160 o sveriu siuo metu 66, kazkaip taip gavosi kad per nestuma nepriaugau nieko, o va po leliuko gimimo prasidejo saldumynai, bulkutes, vyro lepinimai, tai va ir 8 kg atsirado papildomi :) Galvoju kaip jums zmones cia sekasi mesti svori? Ar geri mitybos planai? Ar lengvi sportuojasi :)
2014-05-20 20:57:31
Sportuojasi liux, o vat su mityba.... to pasakyti negalėčiau.
2014-05-20 21:17:15
Gerai, kad per nestuma nieko nepriaugai :) As priaugau 24 kg, ir 10 kg liko :) Bet sveriu daugiau nei Tu :) Man prasidejo antra savaite, lygtais numeciau 1.5 kg :) Sportuojasi gerai, tik kartais tyngisi :) Mityba irgi gerai, tik norisi kazko skanaus daznai. :)
2014-05-21 12:19:20
Dziuljetita, geriau jau tegul lepina ir plius keli kg, nei tektų taip kaip man stresuoti dar nė nespėjus pagimdyti, o paskui ir auginti vienai. Tai tie visi kg ir dar daugiau nukrenta, net jei ir bandai valgyt. Juk vaikelį norisi maitinti. Man tai buvo vienintelė priežastis, kad kažką į burną įsidėčiau. Bet paskui supranti, kad viskas bus gerai, gyvenimas pradeda tekėti ramia vaga ir pora kg vėl grįžo. Esu čia 5 sav., numečiau 5,5 kg. Norėčiau sverti mažiau nei 60 kg (dabar yra 64,5 kg), nors mažiau nei 60 esu svėrusi tik iki 12 metų :) Viskas čia sekasi gerai, aš beveik nesportuoju pagal planą, bet visą dieną kaip užsukta, važinėju visur dviračiu, tai taip ir teisinu sporto praleidinėjimą. Meniu patiekalus keičiu pagal nuotaiką ir pagal šaldytuvo turinį, skanu, sotu. Viskas gerai. Tai ir tu laikykis ir pasieksi norimų rezultatų ;)
2014-05-22 10:54:42
Sveika prisijungusi :) aš čia jau, hm...., 38 dienos. Šiuo metu viskas yra šiek tiek pakrikę - sąžiningai valgyti sunkoka. sprotuoti pastarąsias dvi savaites beveik neįmanoa, nes esu užsivertusi darbais. Na dėl maisto, tai iš esmės valgau viską, kas man nurodyta, tik prasidėjo "nu, vieną saldainiuką". Bet aš susiimsiu!
O šiaip sekasi neblogai. Jau esu numetusi 6 kg., apimtys irgi beveik visos akivaizdžiai patirpot, tad bereikia iš naujo užsikurti valios varomąją jėgą ir judėti toliau :)
Sėkmės!!! lauksim žinių kaip sekasi :)

2014-05-25 10:42:59
Sveika Džiuljeta! Mano vyras irgi dėmesingas, dažnai palepindavo skaniu maistu ar šokoladukais :D Dabar bandau sgrįžti prie savo 55kg. Sportuoti tingiu, labiau pasivaikščioti patinka. Su maistu po " lucky day" sunkoka, norisi pratęsti malonumą...Sunku būna atsisakyti nuo belgiškų triufelių :) Dabar esu pripirkusi daug džiovintu vaisių, tai pasisaldinu gyvenimą jais.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS