Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Juli dienorastis
2015-01-27 20:55:22
Zmones, as grizau! :D Buvau sekmingai pasiekusi tiksla, sveriau 65 kg (nuo 72 kg), bet atejo toks luzio taskas, kai visiskai issibalansavau.. Dabar nusprendziau ir vel grizti po puses metu pertraukos su 71kg :) Sikart koncentruosiuos ne i pati svori, bet i kuno dailinima ir apimciu mazinima :) Palinkekit man sekmes! :D
2015-01-27 21:47:24
Sveika sugrįžusi :) Smagu matyti žmonių iš anksčiau :) Kas buvo nutikę, kad tiek daug svorio grįžo?

Aš prieš savaitę taip pat kaip tik grįžau. Tiesa, jau trečią kartą, ir tarpuose svorio nemečiau... Bet dabar grįžau atsikračiusi labai didelio emocinio svorio, taigi tikiuosi, ir fizinis kris iš paskos :)
2015-01-28 20:13:14
Super, Conti! Tikiu, kad mums pavyks :)
Svoris grizo, nes valgiau bet kaip ir bet ka, t.y. seni iprociai grizo.. Tik va kas man nepatiko, vel dieta 1200 kcal.. Su siaubu atsimenu ta bado jausma, kai jos laikiausi.. nejau ir vel tas pats laukia?
2015-01-31 23:12:47
Šiaip man keista, kad tokį mažą kalorijų kiekį jums duoda. Pas mane 1800 kcal, nors mūsų KMI panašūs...
2015-02-01 13:09:02
Juli ir Conti Jums pavyks ( kad ir iš n,,,,,,karto)! Linkiu nepalūžti ir vėl siekti savų tikslų :-)
2015-02-01 17:37:27
Aciu uz padrasinancius zodzius! As paaiskinau savo situacija, kad budavo silpna su tokiu mazu kaloriju kiekiu ir pastoviai jauciau bada, Ir kad noriu pastovius iprocius suformuot, o ne trumpa laika pasikankint, ale numest, kaip pirma karta ir paskui vel pratrukt..tai padidino iki 1500 :) iskart jaucias, nes vakare ne tusciu skrandziu reikia but. Ziuresim, kaip cia gausis :) Labai gaila butu, jei krutine nukristu, nes dabar ja esu patenkinta :D tai nusprendziau, kad moteriska figura ir sveiki iprociai geriau uz ta tobula lieknuma ir nepasitenkinima gyvenimu del tuscio skrandzio :)
2015-03-08 15:10:45
Juli, kaip sekasi? :)

Mano tai didžiausia problema motyvacija. Kad ir kaip kvailai skambėtų, esu daugmaž savim patenkinta ir dabar, nors žinau, kad su -10 kg atrodyčiau žymiai geriau. Bet galvoje vis įsijungia toks "aj, nieko neatsitiks nuo vieno saldainio". Taip ir svyruoju daugmaž vietoje. Ech :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS