Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Noriu pasidžiaugti...
2014-03-02 11:47:23
Sveiki visi, tapę bendrakeleiviais šioje erdvėje... Dar savaitė ir bus du mėnesiai, kai aš prisijungiau prie visų bendraminčių kilo.lt. Pradžioje šiek tiek purkštavau dėl visokių nesklandumų... Bet jie kildvo tik dėl to, kad nebuvau perpratusi visos svetainės sistemos... Labai esu dėkinga šios svetainės vadovams, kad turėjo kantrybės man aiškinti ir su manim aiškintis... Manau, aš jiems net ir įkyrėjau... Bet dabar viskas klojasi kuo puikiauiai... Man 53 metai ir prieš beveik du mėnesius svėriau 72 kg. Ūgis 164 cm. Dabar beliko 67... 5 kg ėmė ir nepastebimai dingo.Laisvėja suknelės, sijonai ir pamažu keliauja siaurėti pas siuvėją. Smagu, kai pokyčius pastebi ir aplinkiniai. Pradžioje tikrai reikėjo pastangų save įveikti, bet per šį laiką keičiau požiūrį į daugelį dalykų, ypač į maitinimąsi. Aktyviam sportui neturiu daug laiko, be to, ir mano metai šiek tiek mane pristabdo, bet kur tik įmanoma, vaikštau pėsčiomis, savaitgaliais stengiuosi daug būti gryname ore ir vėl nužingsniuoti kuo daugiau km. Kūnas lengvėja, kartu lengvėja ir mintys. Tikslas - sverti 60 kg. Taigi būsiu su Jumis visais dar šiek tiek laiko... Man visada atrodo, kad kažkas mane akylai stebi, o aš negaliu nuvilti tų žmonių, kurie tikrai manimi čia rūpinasi... Jie skatina mane, džiaugiasi kartu su manimi... Kartais paskaitau dienoraščių įrašus, tad džiaugiuosi visais Jumis, kuriems puikiai sekasi nepasiduoti...
2014-03-02 12:09:54
dziaugiuosi kartu su jumis,sekmes:)
2014-03-02 14:15:58
puikus rezultatai :) taip ir toliau ir greit pasieksite savo tiksla :)
2014-03-04 19:16:46
Fantastiški rezultatai! Smagu skaityti, o ir motyvacijos suteikia neraliai:)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS