Dietos / Dietų aptarimas / Dieta ir alkoholis
2015-07-08 22:27:59
Tai du nesuderinami dalykai.:)
2015-07-09 10:38:53
tik pradėjus laikytis mitybos atsisakiau alkoholio ir pasilikau tik LD vakarui. Įdomu, kuo jau ir kai kurie dalinosi, kad po kelių savaičių pertraukos, paragavus vyno, pamaniau, jog jis sugedęs. Ir džiaugiuosi, kad išgyvendinau tą alkoholį iš gyvenimo. Nuo jo tik riebalų prisiauginus buvau, nes gi su juo reik būtinai ką nors pavalgyt.
2015-07-09 11:48:02
Mano manymu irgi sveika mityba ir alkoholis niekaip nedera. Apskirtai alkoholis nėra jau toks geras dalykas, kaip kai kurie jį paišo. Bet gyvenime yra daug dalykų, kurie mums negerai, bet vistiek darome/valgome :) Taigi jei šiaip norisi išgerti retkarčiais, nieko blogo, bet jei rimtai bandote numesti svorio, manau galima ir atsisakyti - ne tik svoriui, bet ir šiaip geriau :) O tiems, kas sako, kad būtinai kasdien turi išgerti, tai tiesiog priklausomybė ar įprotis. Man lygiai taip pat su kola buvo ir yra :) Prie visko priprantama, bet jei rimtai norisi keisti įpročius, manau, kad ir šį įprotį galima pabandyti pakeisti. Ir jis ne tik kaloringas, bet ir skysčiai kaupiasi nuo jo, gali svoris būti kitoks, nei realiai yra, po alkoholio vartojimo. Bet čia kiekvieno pasirinkimas :) taip kaip aš galiu gyvent be kolos, taip manau ir tie, kurie sako, kad negali neišgert taurės vyno kasdien, galėtų išsiversti ir be to, reikia tik valios ir nusistatymo ;)
2015-07-09 18:53:50
Aš, pradėjusi sveikai maitintis, kažkaip savaime atsisakiau alkoholio. Per visą laiką čia tik kartą vienos progos metu paragavau šiek tiek vyno, o daugiau ir nesinori. Alkoholis tapo reta išimtimi, o ne taisykle, kaip būdavo anksčiau. :) Kažkaip labiau patinka žvalus, žvitrus protas. Įdomiau sportuoti, aktyviai leisti laiką nei pasyviai drybsoti ir gurkšnoti. :) O per lucky day mane labiau svaigina visokie skanumynai nei alkoholis, tad į pastarojo pusę net nežiūriu. :))
2015-07-13 16:28:09
manau, kad tai nesuderinami dalykai, jei jau sveikai gyveni, tai atsisakai ir alkoholio :)
2016-03-23 19:55:24
Neturiu jokio potraukio svaiginamiesiems gerimamas ir nevartoju.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS