Apie viską / Apie viską / Paslydimai
2016-04-11 14:48:42
Sveiki, kolegos ir bendraminčiai! Nuo praėjusios savaitės esu kilo.lt narė. Viskas labai faina, smagu sportuoti ir laikytis mitybos plano. Laikiausi puikiai, BET per pietų pertrauką į darbą užsuko draugė ir... atsinešė vestuvinių tortų pavyzdžių (po mažą kąsniuką, bet visus sudėjus geras gabalas gaunasi). Neatsispyriau! :D Ką tokiais atvejais darot, kaip kompensuojat kalorijų bombikę ir ar smarkiai graužiatės?
2016-04-11 23:21:32
Mano galva savęs graužti negalima (ką tai duoda? Papildomos įtampos ir neigiamų emocijų, kurios dar labiau paskatins valgyt kažką ne to - žr. emocinis valgymas).
Prisivalgei ko nereikia ir jei jau taip kažką nori daryt - eik pasportuok, daugiau pajudėk :)
Taip pat padaryt išvadas (ar valgom tortus ir atrodom tortiškai ar nevalgom tortų ir atrodom kažkaip kitaip?) :)
2016-04-12 08:51:52
Taip, vakar irgi nusprendžiau, kad graužtis neverta Draugės tortas + geros emocijos, tada sportas vakare ir tas gabalėlis žalos nepadarė :).

Ar ir jums pirma savaitė buvo sunkoka? Nesu nutukusi, bet akivaizdu, valgiau netaisyklingai, tai dabar organizmui šokas - jaučiuosi gan alkana ir man labai šalta! Bet nuotaika super :)
2016-04-12 13:08:40
Aš ir narė nuo praėjusios savaitės :) Viršsvorio neturiu, tik kad paskutiniu laiku labai išglebusi ir pastebėjau, kad po truputį drabužiai ankštesni darosi, todėl ir sugalvojau čia.
Aš ir šeštadienį vakarienę su tortu turėjau, nes vaiko gimtadienis buvo.
Na, bet tai ne katastrofa juk - kita diena buvo gan aktyvi fiziškai, tai manau, kad tas torto gabaliukas nieko baisaus neįvykdė :) Juolab kad nestatau sau tikslo numesti svorio (nors įtariu, kad nukrito kažkiek, nes džinsai palaisvėjo ) :)
2016-04-12 13:08:45
Aš ir narė nuo praėjusios savaitės :) Viršsvorio neturiu, tik kad paskutiniu laiku labai išglebusi ir pastebėjau, kad po truputį drabužiai ankštesni darosi, todėl ir sugalvojau čia.
Aš ir šeštadienį vakarienę su tortu turėjau, nes vaiko gimtadienis buvo.
Na, bet tai ne katastrofa juk - kita diena buvo gan aktyvi fiziškai, tai manau, kad tas torto gabaliukas nieko baisaus neįvykdė :) Juolab kad nestatau sau tikslo numesti svorio (nors įtariu, kad nukrito kažkiek, nes džinsai palaisvėjo ) :)
2016-04-12 13:38:13
Sveika Silva 84. Smagu, kad įsitraukei į mūsų būrį. Tas torto gabaliukas žalos daug gal ir nepadarė, bet....... yra daug jei:
1. jei nebūtum valgiusi, nebūtų reikėję graužtis;
2. Jei draugei būtum pasakiusi, kad nusprendei valgyti taisyklingai ir tortų dabar nevalgai ( tik per lucky day);
3. Jei čia atėjai, vadinasi ieškai išeities iš susidariusios padėties, kuri šiuo metu tavęs netenkina;
4. Jei.... (dabar papildyk pati :-)).

Kai parašysi, perskaitysi, pačiai pasidarys aiškiau ir suprantamiau dėl ko tu čia. Parašyk, kokie tavo tikslai, kiek sveri ir ko sieki :-).
2016-04-12 14:40:15
Ačiū už palaikymą :). Taip, Čihita, esi teisi sakydama, kad yra tų "jei..". Jei noriu atrodyti geriau, tortus reikia pamiršt :) (bent iki šeštadienio, kuris yra mano lucky day, haha) :D

Mano tikslas - 5 kg (pradžiai). Esu maža - 157 cm, smulki, kai užsiregistravau, svėriau 54 kg ir noriu sverti 49 kg (o jei pavyks, ir mažiau).
2016-04-12 14:42:47
Iš esmės mano tikslas yra pasiekti studijų metų svorį, jaustis lengvai, gerai ir nesiparinti, kai reikia vilktis maudymkę :D Plius, gimus dukrytei, supratau, kaip svarbu sveika gyvensena, todėl vėl sportuoju (dar ne intensyviai) ir bandau savo pavyzdžiu užkrėsti vyrą. vyras mano, šiaip, labai aukštas ir kūdas, bet jei pamatytumėt, ką valgo...
2016-04-12 14:45:02
FLOWER, mūsų tikslai panašūs, bet tau ir svorio mest nereikia, o man tie 5 kg visgi trukdo. Nors šiandien pasisvėriau (sako, kasdien svertis nėra prasmės, nes svoris svyruoja dėl skysčių ir t.t. bet kad smalsu!!!), tai nukrito šiek tiek daugiau nei kilas
2016-04-12 14:45:10
FLOWER, mūsų tikslai panašūs, bet tau ir svorio mest nereikia, o man tie 5 kg visgi trukdo. Nors šiandien pasisvėriau (sako, kasdien svertis nėra prasmės, nes svoris svyruoja dėl skysčių ir t.t. bet kad smalsu!!!), tai nukrito šiek tiek daugiau nei kilas
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS