Apie viską / Apie viską / Komplimentai ir papeikimai beigi pletkai:)
2015-12-16 18:08:25
Projekto vadovas man sako, "kas tau nutiko? nė pusės tavęs neliko", sakau - labai daug dirbu...

bendradarbė (nežinau, ar galima čia taip rašyti), bet sako: nieko iš tavęs gero, nei papų, nei šiknos neliko.

teta: "o jau už stulpo gali pasislėpti?"
kita teta: "matau, kaip visa išgražėjusi"

studentės: prieina šalia manęs stovinčios prie kitų studenčių ir plepa kaip niekur nieko, tada suvokia mano veidą, ir pasimeta.

kiti kolegos, kuriuos rečiau matau: praeina nesisveikindami (nes neatpažįsta).

bet gražių komplimentų tai negaunu :/ (užtat pati labai gerai jaučiuosi)
2015-12-16 23:34:57
hh na ne visi moka tuos grazius komplimentus pasakyti, tad reikia bent tokiais dziaugtis :D
2016-05-02 08:31:30
Šita pokalbių gija man buvo pati pačiausia, pralinksminanti ir įkvepianti. Taip ir norėdavosi visiems (visoms) pavyduoliams dar didesnį pavydą sukelti. Gaila, kad čia senokai tylu. Na, merginos ir ne tik, juk sulaukiate pokyčių pastebėjimų. Vardinu savuosius, pasakytus ir priimtus su malonumu:
-ar jau manekene nori būti?
-tai kiek ir per kiek laiko?
-o, pasirodo kad po paltu kita figūra! (čia drabužių pardavėja).
-ir valios turėjimas.
-pajaunėjai.
-su dukterimis susilyginsi.
Na ir tir pagiežingieji:
-kaip susenai, vieni kaulai, kaip mano močiutės.
-ar dar tebesikankini?
-šypsaisi, kad alkį užmaskuotum?

Yra ir neutraliųjų, kurie net nepastebi. Tai mano mama, kuri užsiėmusi savo sveikatos problemėlėmis, savijautos, nuotaikų svyravimais ir mėnulio įtaka , kad kaip sakė kad mano „užpakalis“ per didelis užaugo, taip ir tebesako. Bet kai kartu gyvena, gal pokyčių ir nepastebi (arba net nežiūri).

Pasidalinkite, pakelkime nuotaiką ir motyvaciją vieni kitiems!
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS