Apie viską / Apie viską / Dėl energijos
2015-07-02 15:11:58
Gavau 1200 kcal. Nežinau iš tikro, sakė pakanka, nors man atrodo gal turėtų būti daugiau :) dar plano ne visai laikausi kaip priklauso, nes tik antradienį vakare sudarė, bet jau tuoj susidėliosiu ir pradėsiu :) bet užtat šiandien atsikėliau 6 ir nuo 7 sportavau, valioooo :)))
2015-07-02 15:37:20
Jaučiausi labai panašiai kaip kadagelis. Svorio daug nenumečiau, bet jaučiuosi tikrai geriau, esu darbingesnė
2015-07-02 16:39:59
iš vienos pusės - blogai, kad taip jautėtės, bet džiaugiuosi, kad nesu viena tokia ir ypač kad Jums pagerėjo - daugiau motyvacijos atsiranda :)
2015-07-02 17:19:21
Kadagelis, kelis metus dirbau sėdimą darbą. Ryte atsisėsdavau ir pradėdavau dirbti, o po darbo atsikeldavau ir lėkdavau namo. Padarius būtiniausius darbus dar sėsdavau padirbėti. Nes darbo daug ir viską reikėjo suspėti. Ir taip iki tol, kol reikėdavo eiti miegoti. Miegodavau tikrai labai gerai po 8-9 val. bet energijos nuolat trūkdavo. Kai trūko energijos gelbėjo kava ir tikrai dažnai norėdavosi ko nors saldaus. Kraujo tyrimai buvo geri. Manau, kad čia viskas dėl to, kad neteisingai gyvenau: reikėjo daugiau judėti ir geriau maitintis. Labai tikiuosi, kad kilo.lt jums padės. Pradėjus gyventi pagal jų sudarytą ritmą, man tikrai padaugėjo energijos.
2015-07-02 18:02:32
Olita - galima sakyti mano gyvenimo ritmą nupasakojot :) o įdomu kaip pasikeitė Jūsų režimas kai pradėjote vykdyti kilo.lt programą? Kiek kcal per dieną reikia sunaudoti?
2015-07-02 19:43:51
Mano gyvenimo ritmas dabar visiškai kitoks, nes esu dekretinėse. Kadangi dar maitinu dukrelę, tai mano norma 1800 kcal. Miegu mažiau, nes reikia ir naktį keltis prie mažosios. Energijos tikrai daugiau turiu. Kaip seksis laikytis režimo kai grįšiu į darbą, nežinau. Bet dabar bent jau žinau teisingą kelią :)
2015-07-03 09:55:31
O nebandėt daugiau angliavandenių valgyt? Aš vienu metu buvau pradėjau labai daug baltymų valgyt ir kuo mažiau anglivandenių, tai būdavo silpna, trūko energijos... Paskui vėl pradėjau valgyt mažiau baltymų bei daugiau angliavandenių ir jėgos grįžo. :)
2015-07-03 18:27:57
gerda0827, jei manęs klausiat, tai nebandžiau keisti mitybos. Kai toks darbo krūvis, džiaugiausi kai spėdavau viską padaryti iki deadline. Domėtis nebebūdavo laiko ir noro. Reikėjo pribręsti šiems pokyčiams :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS