Apie viską / Apie viską / Gal kas skaičiavo maisto produktų kainas?
2015-03-17 21:15:09
Sveiki, aš naujokė, man svarbu susiplanuoti išlaidas, gal kas skaičiavote kiek maždaug taip maitinantis išleidžiama per mėnesį? (+-) geriausi linkėjimai :)
2015-03-18 07:29:02
Kadangi neretai dalis lieka ir kitai savaitei tai galiu pasakyti kad isleidziu apie 20eur kas savaite
2015-03-18 11:16:00
Man taip pat dažnai kildavo noras paskaičiuoti išlaidas. Kada daugiau pravalgoma: nesveikai( įprastai) maitinantis, ar laikantis dietos??? nes valgyti lašišą kartą per savaitę ir dar 3,5 asmenų šeimai lyg ir daugoka. bet grubiai paskaičiavus turbūt saldumynams išledžiam daugiau.
Tai mano pasvarstymai, tikslių skaičiavimų neturiu. Bet gal kada paskaičiuosiu.
2015-03-18 14:13:35
Aš kai tik prisiregistravau kilo.lt, pirmą ir antrą savaitę išleidau daugokai. Bet dabar pasianalizavau patiekalas, apskritai patį mitybos planą. Tai realiai dabar išleidžiu iki 30 eur dviem žmonėm savaitei :)
2015-03-18 20:22:12
Sveiki. Kadangi dauguma mano maisto produktų yra kaimiški (vištiena, kiauliena, kiaušiniai, vaisiai, daržovės), tai išleidžiu tikrai nedaug :-). Šeima lašišos nemėgsta, jiems perku jūros lydeką, o pati kremtu lašišą :-), aš nekalta, kad jie nenori:-).
Šiaip neskaičiavau kiek aš kainuoju su savo dieta, bet manau daug daug mažiau nei anksčiau, Jau ir mano šeima saldumynų nebevalgo :-). Jiems kepu bandeles, naminę duoną, naminį batoną....
2015-03-18 21:15:59
sveiki, as mazdaug paskaiciavau, kad laikantis mitybos plano vienam asmeniui savaitei iseitu 20-25 eur. bet kai yra seima, tai tada negali visko pritaikyti jiems, tada iseina brangokai .
2015-03-19 16:37:24
šiandiena apsipirkau be mėsos ir lašišos + ryžiu trapučiu nupirkau 4pakelius nes vaikai pamėgo ir išleidau 18Eur. lašiša pirkau Rimi su akcija tai suspjausčiau kepsniais ir užšaldžiau o krūtinėlę irgi perku didesniu kiekiu pvz kokius 2kg po 4,20Eur tai 5dienom sočiaia mano šeimai :0 man asmeniškai atrodo pigu ir sveika :)
2015-03-20 18:59:12
Sveiki, ačiū labai už pasidalinimus.
2015-03-23 21:49:04
Perkant visą savaitės meniu (su prieskoniais ir kitais niekučiais, kurių kitom savaitėm pirkti nereikia), bet nepilnu mėsos ir žuvies racionu - ~30 eurų
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS