Apie viską / Apie viską / Lieknėjimo draugija motyvacijai
2015-03-06 10:55:45
Pritariu fcbook grupei. Justina, aš irgi gyvenu UK. Aš dar kilo.lt nei savaitės nesu, bet kol kas viskas atrodo gerai, alkana nebūnu niekada, pratimai faini.
2015-03-06 14:51:14
Sveikos, kadangi buvo norinčių tai sukūriau grupę, kur galėsim dalintis savo pasiekimais.
Visos norinčios junkitės :) https://www.facebook.com/groups/1398786457101495/#
2015-03-06 20:56:01
dekui Asta už grupę:) Man pirmas mėnesis buvo labai lengvas, 100 procentų laikiaus ir nebuvo nė minties nukrypt,jaučiausi soti ir laiminga ir galvojau kad atradau panacėją, tačiau nežinau,antras mėnuo prasidėjo taip sunkiai....Akys visko nori,uoslė taip pagerėjo,kad užuodžiu ką kaimynai valgo:D:D Šiandien irgi,atsikėliau ir pirmą kart žiū nėr jogurto ( o man pusryčiai buvo jogurtas su sėlenom), o gi draugas suvalgė...nu galvoju pasidarysiu avižinės košės su mėlynė,pasibaigė košė...tai sulapnojau avokado pusę su mažu gabaliuku juodos duonos, paprikos ir agurku....na ir vakarienė irgi ne į temą....sulapnojau lietinį su mėsa sūriu ir majonezu....toks šūdas atsiprašant, bet jį sapnavau jau antrą naktį....kalorijų manau neviršyjau, plius kardio pasidariau 40 min ir treniruotė buvo iš kilo.lt
2016-01-27 09:05:37
..yra diena Lucky day,kur galima prisikirsti ko nori ......ta diena ir buvo Jusu Justina ,kita diena bus pagal mitybos plana ir bus nuostabu...bet man ta diena nepatinka ,nes is kart sustoja svoris arba jau gramai priauga....ketvirta savaitele cia ,jau pripratau prie mitybos plano.Linkiu sekmes visoms ,visiems stiprybes ....
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS