Apie viską / Apie viską / Apsirengimas storuliams
2014-10-28 22:03:47
noreciau kad pasidalintumete informacija, kur konkreciai perkates sau drabuzius. Man sis klausimas opus, nera daug tu spec. parduotuviu nestandartiniams zmonems, o juk norisi pagal galimybe apsirengti ir graziai ir stilingai, ir siltai bei patogiai, bet kartu ir ne brangiai. Pastebejau toki paradoksa: kad jeigu zmogus storas, tai jam parduotuves is virsutiniu drabuziu tegali pasiulyti tik juodus, pilkus bei raudonus tonus, o apatinius drabuzius - tik arba baltus, arba kuno spalvos. Logikos jokios. Pati as, moteriske dar nesena, nesioju XXXL dydi, o mano pagrindines parduotuves Vilniuje, tik "Seppala", kur silto rubo su ziburiu nerasi, bet i tuos dydzius dar dekui dievui itelpu ir "Gina Laura" parduotuves. Dar karta, kita gelbeja Gariunai, o "Humanoj" jeigu ant prekiu uzvezimo dienos nepataikei, tai cia jau asmenine problema, nes vyrauja taisykle "kas pirmas, tas gudras".
2014-10-29 14:30:45
Taip taip.. problema su didesniais rūbais , norisi stilingų, o va visi kaip aš sakau " bobiški" soriukas.." Gina Laura" stilius man patinka, bet va kainos kandžiojasi :( Dabar nusprendžiau nieko naujo nepirkti, nes nusipirkau " kožienkę"( odinė striukė) neseniai, tai jau per didelė...o ji man tokia graži...tai laukiu pavasario, kai jau norimas svoris bus ,tada dumsiu į parduotuves rūbų...ir tikiuos jau galėsiu apsilankyti kitose nei anksčiau...:)
2014-10-30 21:40:29
Manau maziau problemu turi aukstesnes moterys. Nors gal tik man taip atrodo. O va tokio tipo, kaip as, zemos, suitingos ir maza krutine aplamai surasti drabuziu - tragedija. Rankoves amzinai per ilgos, kelnes visa laiko namie trumpinamos. Bet tai puse bedos. Kai nori isigyti kokia bluskute, per pilva gerai, bet ties peciais lyg ir per daug, ties peciais grazu, per "liemeni" vos uzsisegi ir rankos rankovese lyg desreles :/
2014-10-31 11:20:41
Bet kokio dydžio nestandartinei figūrai rasti drabužių problema... Nešioju 40 dydį, bet nuo to ne lengviau rasti rūbų. Aš aukšta, plačių pečių, palyginus liekna per liemenį ir vėl apvali per užpakalį. Tai amžinai jei per pečius gerai, tai per liemenį palapinė, džinsų ar sijonų juosmuo atstojęs nuo nugaros, švarkų arba skeltukai skečiasi, arba irgi maišas nugaroj gaunasi. O apie per trumpas rankoves net nešneku :) didesnių dydžių galima apsipirkti internetu - asos.com arba jei norisi geresnių brand'ų yoox.com. Ten galima ir grąžinti, jei netiko.
2014-11-02 15:21:44
pavardinkit internetines, arba realias parduotuves
2014-11-04 09:40:45
sveikos,as naujoke kolkas cia,tik savaitele,bet tema labai aktuali :) Siaip as, 168cm ugio ir 90kg svorio, lindex`e pakankamai daznai randu drabuziu, zizzi berods dar vienas perliukas :) tikrai neblogu drabuzeliu yra,ir kainos manyciau visai prieinamos,tik pas mane dar ir kita beda,as matau kad grazu,nusiperku o susiderint tos kruvos skuduru nesugebu :D
2014-11-04 20:47:20
..o, beje zinau dar gera parde Vilniuje "Marks&Spenser;". Porinemis sav. dienomis pas juos buna prekiu uzvezimai ir zema kaina isparduodamos
18-22 dydzio madingos drapanos. Atpigimai buna tokie, kad galima tikrai geros kokybes drabuzi isigyti uz mazdaug 18-30 Lt. Apytiksliai pasakiau, nes esu isigijusi pas juos keleta visai nespetnu drabuzeliu.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS