Apie viską / Apie viską / svarstykles-draugas ar priesas
2014-09-18 18:58:44
sveiki,idomu suzinoti ar svarstykles jusu draugas ar priesas,kaip daznai sveriates,koks laikas pats geriausias rytas ar vakaras?mano svoris labai kinta ryte vienox per piet kitoks vakare isvis(baisu:))tai kaip matot man svarstykles ir draugas ir priesas:)bet be ju negaliu lipu kasdien ir kartais galvoju neblogai o kita kart galvoju:va skaiciai rodo susiimk brangioji:)))
2014-09-18 19:31:21
Svertis reikia vieną kart savaitėj.... o ne kasdien ar tuo labiau kelis kart per dieną
2014-09-19 10:35:02
zinau kad tai blogas iprotis,bet rytas be duso ir svarstykliu man jau nebeisivaizduojamas..
2014-09-19 10:49:30
Taip, svertis reikia kartą per savaitę, tačiau jeigu yra noras, sverkis kiek telpa:) Tik, manau, turėtumei žiūrėti ne tik kaip svoris kinta dienos eigoje, o lyginti pvz.: kiek svėrei užvakar, vakar, ir šį vakarą, taip pat pasistengti svertis tomis pačiomis sąlygomis, pvz nuogai," tuščiu pilvu" ar panašiu laiku, jei laikaisi mitybos rėžimo ir t.t. Sėkmės:)
2014-09-19 11:12:36
Vakare pasisvėrus tas svoris nieko neparodo - ne riebalų tiek užaugo, o matosi, kiek per dieną gėrei, valgei ir į wc ėjai :D Aš irgi mėgstu kasdien svertis, bet visada tai darau ryte, tuo pačiu metu.
2014-09-22 10:13:43
Aš sveriuosi kasryt. Aiškios svorio kitimo tendencijos per savaitę ir po sėkmingų dienų. smagu matyt mažesnius skaičiukus savaitės pabaigoje, bet dar smagiau but nustebintai vieno, kito cm besimatuojant. Man svarbu ir stebėjimas savo maitinimosi ir derinimo ką kada kiek ir kaip pagaminto valgysiu ir kaip svoris svyruoja visos savaitės bėgyje. realiai jei nebūtų kartą per sav. sėkmingos dienos, tai tas svyravimas būtų daug mažesnis ir būtų kristelėjimas žemyn, bnes bent jau man, po sėkmingos dienos kitas porą dienų svoris po šiek tiek pakyla, nes kaupiasi skysčiai, daug gert norisi, o tada kokią trečią dieną viskas išsivalo issisportiuoja ir krenta.
2014-09-22 11:49:04
Aš va irgi sverdavausi kasdien. Bet praitą savaitę supykau ant svarstyklių-6 dienas svoris nekrito-po luky day. galvojau turėsiu pirmą kartą pliusą. o 7 rytą, kai reikėjo svertis, gavau -800 gramų. Labai apsidžiaugiau. Bet ar verta nervuotis? Gal tikrai svertis tik kai reik-šeštadienį.
2015-06-04 15:27:35
Priešas..
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS