Apie viską / Apie viską / parduodu elipsini treniruokli
2014-09-10 13:31:00
tikiuosi nesupyks nieks uz reklama siokia tokia, gal netgi kam nors pasitarnausiu :) parduodu: puikios bukles elipsiukas - nepakeiciamas draugass vesiems vakarams namuose. techniniai duomenys: smagratis 16kg, kas uztikrina treniruoklio stabiluma bei tvirtuma, 8 stiprmumo lygiai, skirtingos programos, skirtingoms raumenu grupems treniruoti, pulso bei kaloriju matuoklis, distancijos rodiklis. paprastas transportavimui i naujuosius namus ir lengvai surenkamas. parduodamas, nes seimininke, t.y. as - tingine :) uzlipusi buvau ne daugiau nei 10 kartu ... taigi su nekantrumu savo erzila perleisiu didesnes valios zmonems ;)
http://www.skelbimai.lt/skelbimas/elipsinis-treniruoklis-hammer-5710765
2014-09-15 13:27:29
http://www.skelbimai.lt/skelbimas/elipsinis-treniruoklis-hammer-5710765
2014-10-10 11:09:12
visdar parduodu :)
2014-10-10 13:07:19
Aš norėčiau, bet... Per toli esu... Pajūryje.... Tad neerzink, kad turi gerą dalyką...:)))))
2014-10-12 01:45:47
cha, jau nebeturiu. siryt grazuolis iskeliavo i naujus namus :D bet va beda, kad ir sportas saleje nusikelia neribotam laikui, kadangi atsirado kur pinigus sukist visus reiks. netekom masiniuko, o be jo kaip be ranku, kadangi vazinejam i dzukija laabai daznai, bei siaip didmiesty su vaikais sunku issiverst be masiniuko. tai vat, sporto klubas palauks, del ko man ziauriai liudna ir net bloga, nes taip buvau uzsivedusi, net kelnes naujas nusipirkau sportuot :) :(
2014-10-12 10:17:01
Šaunuolė kad pardavei... o sporto salė palauks, Juk gali sportuot namuose, nors tai ir labai sunku
2014-10-13 00:25:00
grisiu i zumba sokius, nes perpus pigiau beveik, aisku ir eiti bent kada negalesiu ir tik triskart i savaite, bet uzteks kolkas vistik. namuose man sunku vienai, juolab, kad ir elipsiuko nebegalesiu mint jau :) tiesiog taip norejau rimtesniu ir greitesniu rezultatu...
2014-10-14 14:18:38
Oi, Aušrine, Aušrine... Vėl mane erzini..:)))) Ir aš noriu į šokius, deja mano kaime jų nėra... Kažkada lankiau linijinius ir buvo labai smagu... Bet dėl tam tikrų aplinkybių padariau pertrauką, ir nebėr kaip gižti. Liūdna labai, bet ką padarysi.. O be to vis tiek dirbu iki 7 val vakaro, tai daug nepasistaipysi su tokiu grafiku... O dar mažiukė....
2014-10-14 23:35:12
tuomet belieka sokius surengt kas vakara namuose kartu su maziuke ;) mes taip daznai su dukrom darom :)))
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS