Apie viską / Apie viską / Miego kiekis
2014-09-01 22:23:13
Sveika bendruomene, nežinau nerandu kiek valandų miego reiktų išmiegoti, kad grafą miegas gerai įvertinti? Gal turite išminties šiuo klausimu? :)
2014-09-01 22:39:29
Aš asmeniškai vertinu "gerumą" ne išmiegotų valandų skaičiumi, bet kokybe, t.y. ar nesivartai naktį ar ramiai miegi, atsikeli žvali. Nors aš asmeniškai niekada dėl miego neturėjau problemų, man miegas šventas reikalas :D nes kitą kartą būna, kad išmiegi 6 valandas ir būnu daug žvalesnė, nei persimiegojusi ir skaudančia nugara ar šonais po 12 val miego :)
2014-09-02 10:50:44
Rekomenduotinas miego valandų skaičius yra 8-10val. Svarbu, jog tilptumėte į šį laiką. Persimiegojimas taip pat labai kenksmingas dalykas, jaučiates, jog trūksta energijos, mieguisti.. Dar svarbu kada nueinate miegoti, o tai turėtų būti tarp 21-23val. :)
2014-09-02 20:17:10
21 val. kažkaip ankstoka, na, 22-23 normalu dar. Na, aš keliuosi 7 val, tai man nuo 23 val. miego pakanka.
2014-09-03 20:59:53
Aš jei naktį nepabundu daugiau nei 5 kartus, tai man geras miegas. Visada turėjau problemų su miegu : kiekvieną krepštelėjimą girdžiu, o dar vyras naktį sugalvoja pačiaudėti...:) ar besilaukianti kalytė garsiai padūsaut..., tai kartais kyla mintis pavaryt migdomųjų, kad nors normaliai visą naktį išmiegot, bet vis nesiryžtu bijau, kad patiks ir priprasiu, taip ir kankinuos.... :(
2015-01-17 21:56:27
Aš visad miegu gerai. Stengiuosi miegoti apie 8 val, nes kitaip persimiegojimas nesutreikia to žvalumo. Geriau kartais anksčiau atsikelti, bet vėliau, per pietus mažumėle numigti :)
2015-01-18 00:47:34
ech kad man miego dziaugsmu.. kudikis. Stai toks mano atsakymas apie miego kokybe.. :D
2015-01-30 17:22:43
stengiuosi miegoti bent 8 val kokybisko miego nuo pvz 12 iki 8 ryto.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS